Подвійне самогубство подружньої пари на Херсонщині [відео]

  Подвійне самогубство подружньої пари на Херсонщині. У лісі місцеві грибники натрапили на тіла двох молодих людей – хлопця та дівчини , які висіли на дереві у зашморгах. За попередніми даними, причиною самогубства стали злидні.

  Анатолій Сирота, очевидець: "Поїхали вчора з жінкою по гриби трактором. Назбирали грибів заїхали до дітей. Вони теж були на грибах кажуть, а ви нічого там не бачили, а там кажуть двоє висіли … потім я по телефону повідомив чергову частину РВ". 

  Загиблі - двадцяти-дво-річний парубок та його двадцяти-чотири-річна дружина. Микола Ракша, громадський помічник дільничного міліціонера, одним із перших був на місці трагедії.

  Правоохоронець: "Приїхали на місце. Тут були розкидані їх речі – сумка лежала, документи, паспорта. Весіли вони на гілці , на одному зашморгу – він і вона поруч два молодих обличчя. Були молоді, гарні. Повісились нещодавно, тому що верьовки валялися".

  Молоді люди навчалися в одному з харківських вишів, де й познайомилися. Кілька місяців тому подружжя приїхало до Херсона, до бабусі дружини. Однак і з нею - стосунки не склалися. І пара оселилася в старому сарї. За однією із версій слідства до самогубства молодят підштовхнули хронічні злидні. Близькі родичи загиблих на зв`язок із міліцією досі не вийшли.

  Володимир Калашник, начальник Цюрупинського РВ УМВС: "Причини можна буде зясувати по закінченю проведеної перевірки. На сьогодні говорити про щось занадто передчасно і можна помилитися".
   
  За кілька днів до суїциду подружня пара взяла невеликий кредит у банку. У день смерті на останню тисячу гривень молодята купили харчів для прощальної вечері і мотузку. Під деревом вони залишили зошит із побажаннями щодо розподілу їхнього майна.

  Катерина Олеярник, Юрій Карпенко, Херсон, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Учасники руху "Стоп цензурі" розшукують чоловіка, який побив журналістів [відео]
  Наступний матеріал
  Не вщухають акції протесту в мусульманському світі [відео]
  Теги: