Убивство Аксьонова не пов`язують з політичною діяльністю [відео]

  Убивство Олександра Аксьонова - депутата райради від Партії регіонів у Костянтинівці на Донеччині не пов`язують з політичною діяльністю. Одна з головних версій правоохоронців - побутовий конфлікт. Чоловік мав власне сільгосппідприємство. В суботу, на дорозі неподалік від села Диліївка, депутат вступився за свого тракториста, якому погрожували шестеро невідомих на джипі. Від отриманих травм Олександр Аксьонов через три години помер у лікарні.

  Юлія Божко, "5 канал": "Конфлікт стався на цій дорозі. Тракторист, що повертався з поля, не зміг поступитися дорогою джипу. Це викликало агресію у пасажирів іномарки. Вони обігнали трактор і перегородили йому дорогу, після чого почали погрожувати фізичною розправою. Захищати тракториста узявся районний депутат".

   Олександр Аксьонов - був власником сільгосппідприємства, на якому працює тракторист. На момент конфлікту якраз був на току, стежив за жнивами. Коли побачив сутичку - поспішив своєму робітникові на допомогу.

   Захід Азізов, свідок: "Они его останавливают, выскакивают из машины и начинают прыгать на кабину. Обзывать нецензурными словами, мы сделаем вас так и так. Мой начальник не выдержал. Потому что он был такой человек, за своих рабочих глотки перегрызать готов. Когда начальник домой подъехал, ему плохо стало. Повезли его в больницу".

   Через три години у лікарні Аксьонов помер. Медики не виключають, що причиною смерті стали не стільки побої, скільки хворе серце депутата, чоловік страждав на ішемічну хворобу серця і вже пережив інфаркт.

   Ігор Бобров, завідувач травматологічним відділенням Костянтинівської міської лікарні: "У него имеются сопутствующие заболевания, которые, видимо, повлекли за собой ухудшение состояния. Непосредственно не травмы повлекли за собой смерть".

   За інформацією правоохоронців, нападників було шестеро. Наразі затримали лише одного з підозрюваних. Розглядають кілька версій нападу. Однак основна - побутовий конфлікт.

   Павло Дяченко, прес-секретар Костянтинівського міського відділу ГУМВС у Донецькій області: "Первая и основная версия-это совершение преступления на бытовой почве из хулиганских побуждений. Это первая и основная версия. Но также следствие не отрицает тот факт и рассматривает дополнительные версии - это, что данное преступление совершено в связи с его профессиональной деятельностью. Вторая версия, что преступление совершено с его работой. Он занимается бизнесом, является хозяином предприятия".

   До лікарні також потрапили брат і племінник депутата, які втрутилися у конфлікт. Родичі відмовляються від коментарів. Поховали депутата у понеділок, у рідному селищі Диліївка.

   Юлія Божко, Євген Гончаренко, Костянтинівка, Донеччина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Суха погода у Києві зберігатиметься до середини тижня
  Наступний матеріал
  Тітушка судитимуть разом з 3-ма учасниками бійки в центрі Києва 18-го травня [відео]
  Теги: