Тітушка судитимуть разом з 3-ма учасниками бійки в центрі Києва 18-го травня [відео]

  Вадима Тітушка судитимуть разом із ще трьома учасниками бійки в центрі Києва 18-го травня. Шевченківський райсуд столиці об’єднав справи усіх фігурантів подій, в яких постраждали кореспондентка "5 каналу" Ольга Сніцарчук та фотограф видання "КоммерсантЪ" Владислав Содель.

  Попередні слухання у справах проти Сергія Приходька, Андрія Ярошенка та Михайла Пшука тривали не більше години. Їх, а також Тітушка звинучують у перешкоджанні журналістській діяльності та хуліганстві, здійсненому групою осіб. Адвокати потерпілих привітали сьогоднішнє рішення Феміди. На їхню думку, об’єднання справ пришвидшить судовий процес.

  Вікторія Кіріна, представник потерпілих: "Ми безпосередньо заявляли клопотання про об`єднання матеріалів кримінального провадження. Тому, так, це буде на користь враховуючи те що свідки в обох кримінальних провадженнях є ті самі. Це зокрема журналісти, які були очевидцями події. Крім того, фото відео матеріали, які підтверджують всі обставини подій 18 травня. То це буде сприяти пришвидшенню судового розгляду та його ефективності".   

  Віктор Любімов, прокурор: "Якщо вони діяли у групі осіб і 3 осіб визнають свою вину повністю, що вони вчиняли правопорушення саме групою осіб то автоматично це підтверджує вину Тітушка".

  Попередній матеріал
  Убивство Аксьонова не пов`язують з політичною діяльністю [відео]
  Наступний матеріал
  Луганські правоохоронці продемонстрували роботу службових собак дітлахам [відео]
  Теги: