Ліквідація пожежі в Чорнобильській зоні
Ліквідація пожежі в Чорнобильській зоні Facebook / МВС України

У Зоні відчуження виявлено 2 нових вогнища займання

  Читайте по-русски
  Попри те, що Зеленському доповіли про ліквідацію пожежі в Чорнобильській зоні, нові спалахи зафіксовано в с. Крива Гора та в районі ж/д станції Янів

  У Зоні відчуження станом на 12-ту годину 14 квітня виявлено два нових загоряння. Про це повідомили в Державному агентстві з управління Зоною відчуження.

  "Виявлено нові загоряння в с. Крива Гора Паришівського лісництва та в районі ж/д станції Янів Луб'янського лісництва", – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що тривають заходи з ліквідації пожеж. Зокрема, поблизу с. Чистогалівка та с. Лелів на території Корогодського лісництва спостерігається тління лісової підстилки окремими осередками на площі близько 20 гектарів.

  На території Денисовецького лісництва в заплаві р. Грезля спостерігається тління трав'яного настилу і чагарників окремими вогнищами.

  На території Котовського лісництва спостерігається тління трав'яного настилу між смт Поліське, с. Тараси та с. Володимирівка.

  В Офісі президента повідомили, що Державній службі України з надзвичайних ситуацій потрібно ще декілька днів, щоб загасити тління.

  На запитання Володимира Зеленського, коли саме зупиниться горіння в Зоні відчуження, голова ДСНС Микола Чечоткін відповів, що пожежі вже немає.

  Згідно з доповіддю ДСНС, напередодні після 16-ї години відбулося погіршення ситуації через шквальний вітер, тож вогонь було складно контролювати. Тому ДСНС скерувала більшу кількість техніки та особового складу на ліквідацію пожежі. Дощ, який пройшов на території, допоміг вогнеборцям впоратися з ситуацією швидше.

  За словами Чечоткіна, одночасно з гасінням пожежі на території Зони відчуження "ДСНС не допустила перекидання вогню на військові склади боєприпасів, об'єкти "Укриття", "Вектор", розподільчу електростанцію ЧАЕС та сховище з радіоактивними відходами".

  Як повідомляв 5.ua, дим від пожеж у Чорнобильській зоні потрапить до Києва.

  Попередній матеріал
  США передали транспортні засоби для ЗСУ, незважаючи на пандемію коронавірусу
  Наступний матеріал
  У МВФ спрогнозували, яке буде падіння ВВП в Україні через коронавірус
  Loading...

  МВС про пожежу в Чорнобилі: "Відкритого вогню немає, є незначне тління лісової підстилки"

  У Чорнобильській зоні, попри дощ, і далі тліє трава – ДСНС

  Дим від пожежі в Чорнобильській зоні посуне на Київ

  "Ситуація надзвичайно динамічно розвивається": у Чорнобильській зоні гасять три осередки пожежі

  У Чорнобильській зоні виникла ще одна пожежа

  У Чорнобильській зоні третю добу намагаються ліквідувати лісову пожежу