Захворювання на кір
Захворювання на кір Depositphotos

У Європі рекордна кількість захворілих на кір, більше половини – це українці

  Найбільше хворих – в Україні, проте "лідером" за кількістю померлих стала Сербія

  В Україні – найвищий показник захворюваності на кір серед європейських країн у першій половині 2018 року. Такі дані оприлюднила Всесвітня організацію охорони здоров'я, передає "5 канал".

  ВООЗ опублікувала інформацію щодо семи країн регіону, в яких було зафіксовано понад 1 тис. хворих на кір. Україна лідирує із показником у майже 24 тис. випадків – це більше половини від загальної кількості інфікованих у Європі.

  Другою за кількістю захворювань є Сербія – і понад 6,3 тис. осіб. Далі у переліку йдуться Франція, Греція, Італія, Росія та Грузія. ВООЗ закликає Європу не ігнорувати вакцинацію проти кору, адже наведені показники – найвищі за останні 10 років. Свою стурбованість ситуацією вже висловила і Єврокомісія.

  "Ми дуже занепокоєні, що три з семи країн із найвищими показниками захворюваності на кір у Європі – є країнами ЄС. І це одна з причин, чому ми наполегливо працюємо над посиленням співпраці у боротьбі з хворобами, яких можна запобігти вакцинацією. Вакцинація – це найбільш ефективний засіб. Хочу наголосити, що низький рівень імунізації в одній державі ставить під загрозу здоров'я людей і в інших країнах Європи. Кожна невакцинована людина під загрозою, і вона ставить під загрозу інших людей. Вакцинація – це акт солідарності", – наголосила речниця Єврокомісії Анка Падурару.

  Дивіться також: Як борються з кором в регіонах України – великий підсумковий сюжет

  Попередній матеріал
  Трамп окреслив умови для скасування санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  Стрілянина під Харківською міськрадою: сім’ї загиблого поліцейського виплатять 1,3 мільйона
  Loading...