У Вінниці запрацювала молодіжна кав`ярня, в якій платять лише за час перебування [відео]

  У Вінниці запрацювала молодіжна кав`ярня, в якій відвідувачі платять лише за час перебування. За напої та шоколадки - грошей не беруть. Крім того у кав`ярні можна безкоштовно користуватися комп`ютерами закладу.

  Майже весь свій вільний час Владислав Рудик проводить у молодіжній кав`ярні. Каже, його студентський гаманець дозволяє проводити тут кілька годин. За цей час він випиває дві чашки чаю з шоколадом.

  Владислав Рудик: "Я сюди часто приходжу. Тут гарна атмосфера, можна взяти айпад, ноутбук, можна попрацювати сісти, вітдихнути".

  Коштує така година відпочинку 18 гривень. Широкого асортименту меню у кав`ярні немає. Вирішили обмежитися найпопулярнішим.  

  Лілія Мельник, адміністратор кав`ярні: "Шоколадка є до кави, кава, капучіно, гарячий шоколад, чай в асортименті".

  Ті ж, хто збирається поїсти ситніше, може принести з собою салати, бутерброди чи тістечка. А от вживання спиртних напоїв тут категорично заборонене. Та йдуть до цієї кав`ярні не стільки заради їжі, як задля можливості пограти у настільні ігри та почитати книги, які є у тутешній бібліотеці.

  Денис Осадчий, директор кав`ярні: "Ми працюємо для людей. Ми не працюємо для того щоб люди просвіщалися, для того щоб люди змогли знайти для себе якесь заняття, для того щоб витягнути людей з інтернету, для того щоб люди спілкувались наживо".

  А ще власники кав`ярні планують урізноманітнити дозвілля у закладі. Уже невдовзі обіцяють змагання команд КВН.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Погрозами про ув`язнення грецький уряд змусив повернутися до роботи транспортників [відео]
  Наступний матеріал
  Кооператив, який незаконно отримав землі заказника "Жуків острів" ліквідують
  Теги:
  Loading...