Олександр Капінос 5.ua

У Вінниці встановили меморіальну дошку Герою Небесної сотні

Меморіальну дошку Герою Небесної сотні Олександру Капіносу встановили на будинку, де він мешкав, у Вінниці

Її власним коштом виготовили товариші Олександра. Після відкриття провели мітинг-реквієм. Олександр Капінос родом із Тернопільської області. Працював фермером. Крім того, був громадським активістом.

Загинув унаслідок травми голови, отриманої від розриву гранати під час атаки силовиків біля Будинку профспілок у Києві 18 лютого. Лікарі його прооперували, проте серце не витримало і 19 лютого 2014 року він помер. Поховали 30-річного Героя Небесної сотні на Тернопільщині.

"Це була така безкомпромісна чесна і чиста людина. І настільки у нього харизма була і величезна сила волі, що дуже багато хлопців йому вірили", - згадує Валентина Шпак-Мельник.

"Шкода, що хлопці погинули. Вони погинули за нас, за інших дітей, за наших внуків, щоб ми жили щасливо, за рідну нашу матінку – Україну", - додала Тетяна Баркалова.

Нагадаємо, вінницький майстер створив колекцію шкрябанок до Дня вшанування Героїв Небесної сотні. На шкрябанках зображені портрети загиблих учасників Революції гідності та полеглих "кіборгів", які захищали Донецький аеропорт.

Попередній матеріал
Президент спілкується з родиною Савченко - радник глави держави
Наступний матеріал
Савченко припинила сухе голодування ще вчора ввечері - журналіст
Loading...

У Житомирі відкрили меморіальну дошку Герою Небесної сотні

У Кіровограді презентували документальну стрічку про Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка

У Сумах з'явилася вулиця Героїв Небесної Сотні

Вінницький майстер створив колекцію шкрябанок до Дня вшанування Героїв Небесної сотні