5.ua

У Вінниці правоохоронці разом із студентами розпочали боротьбу з хабарами

  «Стоп хабарам!» - таку акцію започаткувала вінницька міліція разом зі студентами. Працівники управління з боротьби з економічною злочинністю Вінниччини роздали спудеям буклети у вигляді залікових книжок.

  На сторінках, на яких викладачі зазвичай ставлять оцінки, видрукувана інформація - за якою статтею карається хабарництво, скільки років в’язниці може отримати хабарник, чи той, хто "дав на лапу". А також куди звертатися, якщо у вас вимагають незаконні побори. Силовики кажуть, таку акцію організували для того, щоб подолати корупцію в університетах. Торік у Вінницькій області УБОЗом затримали 3-х викладачів-хабарників, з початку цього року – вже двох. Міліціонери пропонують студентам вкласти буклети у справжні залікові книжки під час сесії. Сподіваються, таке нагадування відіб’є бажання у нечесних викладачів брати хабарі, а у лінивих студентів пропонувати гроші педагогам.

  Ольга Ящишена, студентка 4 курсу: "Більше не так підказка, як ці залікові книжки, як сама суть оцих зустрічей з представниками влади і представниками тих організацій, які дійсно з цим борються на державному рівні, на законодавчому рівні. Отака роз’яснювальна робота – це добре таке підґрунтя і для роздумів і для роботи в цілому".

  Іван Наумов, Начальник управління   боротьбі з економічною злочинністю МВС України у Вінницькій області: "Соціальні дослідження, які були проведені відповідно журналістами і різними громадськими діячами, вони свідчать про те, що нажаль корупція є вона присутня і вона розвивається. Тому виник такій захід задля комунікації правоохоронців і студентства".

  Галина Янчук, в.о. ректора Вінницького національного аграрного університету: "Реакція дуже позитивна, позитивна тому, що дійсно потрібно запроваджувати і ми уже бачимо, що країну потрібно будувати нову, з новим майбутнім і викорінювати факт хабарництва".

  Попередній матеріал
  Азербайджан хоче повернути собі Нагірний Карабах
  Наступний матеріал
  На Київщині нічні чергування самооборонівців знизили рівень злочинності в місті
  Теги:
  Loading...