5.ua

У Вінниці підвали будинків затопила вода [відео]

   

  Постраждалий: «Метр води почалася ціла трасовина під хатою».

  Володимир Федоришин щодня перевіряє рівень води у підвалі та виносить 5 відер, а у дощову погоду 30. Каже, проблеми почалися сім років тому, коли неподалік звели гаражі. Тоді насипали землю не тільки на гаражну площадку, а й у прибережну зону. Тож, перекрили рух для струмків, і вони тепер затоплюють будинки.

  Володимир Федоришин: «Проблема яка, то що розсовається хата, йде вниз до річки, сунеться, лопає».

  Керівник гаражного кооперативу каже - жодних норм при зведені гаражів вони не порушували, і русло струмка не змінювали.

  Анатолій Демчук, Керівник гаражного кооперативу: «Геологічні дослідження до будівництва і після будівництва – ці документи у нас є  і ніякого впливу на їхнє підтоплення будівництво не причинило».

  Чиновники запевняють - кооператив зробив дренажну систему та водовідведення.

  Максим Мартинюк, Директор Департаменту  архітектури, містобудування і кадастру Вінницької міської ради: «Неодноразово виїжджали комісії на ці об’єкти і на сьогоднішній день з урахуванням уже виконаних робіт відсутні уже явні причинно – наслідковий зв’язок між будівництвом гаражного кооперативу і тим що у громадянина одного із власників будинків там у підвалі вода стоїть».

  Водночас у прокуратурі кажуть - насипи землі на прибережній зоні струмка незаконні. Тож зобов’язали міську владу розчистити струмок.

  Сергій Півнюк, Вінницький міжрайоний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері: «Під час перевірки встановлено факт без дозвільного насипу різним ґрунтом безпосередньо землі. До Вінницької міської ради направленні листи – клопотання щодо звільнення безпосередньо даних земель та ліквідації цього стихійного  засмічення ґрунту».

  Тим часом Володимир Федоришин подав позов до суду. Вимагає знести гаражі по сусідству.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, «5 канал».

   

  Попередній матеріал
  Розслідування за фактом перешкоджання діяльності журналістам «5 каналу» розпочали в Донецьку [відео]
  Наступний матеріал
  У Старому Криму комунальники ледь не проклали газогін просто через стародавні могили [відео]
  Теги: