5.ua

У Вінниці підняли олімпійський прапор і влаштували спортивну ярмарку [відео]

   

  На ярмарку спортивні федерації, школи та гуртки презентували своє надбання та майстерність: одні показували медалі, кубки та винагороди, розказували чим займаються, інші – проводили майстер-класи та показові виступи. Кожний відвідувач міг записатися до вподобаної ним секції, обрати тренера та підлаштувати зручний графік відвідування спортивних клубів. Організатори кажуть, у такий спосіб намагаються популяризувати спорт. Ярмарок у Вінниці триватиме впродовж -х днів. На ній презентували 64 види спорту.

  Сергій Краєвський, голова комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради: «Великий спектр секцій безпосередньо на місці і це дуже зручно. Ми все зробили для того щоб наші діти трошки відірвалися від комп’ютерів і телевізорів і прийшли, як на мою думку до кращого – до спорту»

  Ігор Приподобний, триразовий чемпіон України по авіамодельному спорту: «Ярмарка только началась, но вот три мамы уже подошли записали номер телефона руководителя, который с детьми занимаеться  и очевидно нових три ученика придет».

  Анжеліка Вовк: «У нас є маса джерел звідки  діти можуть дізнатися про спортивні школи, але ось так зануритися у життя спортивні школи, побачити нагороди, здобутки спортивної школи, побачити зразки виступів дітей – це прекрасна пропаганда, прекрасна популяризація».

  Попередній матеріал
  У Криму вбили директора будівельної фірми
  Наступний матеріал
  Хлопця постраждалого від вибуху в Будинку профспілок намагалися допитати міліціонери [відео]
  Теги:
  Loading...