5.ua

Хлопця постраждалого від вибуху в Будинку профспілок намагалися допитати міліціонери [відео]

   

  Туди зі столиці Романа Дзівінського доправили вранці. Львівські медики силовиків до пораненого не пропустили, посилаючись на його тяжкий стан. Двадцятирічний протестувальник у тяжкому стані перебуває у реанімації. Йому під час вибуху відірвало кисть лівої руки та кілька пальців на правій. Також у Романа термічні опіки очей. Біля реанімації чергують родичі, друзі пораненого й львівські депутати. Сім’я від коментарів утримується.

  Василь Обаранець, головний лікар міської лікарні №8: «Черепно-мозковою травмою, травмою головного мозку, з травматичними ураженнями правої та лівої кисті і множинними оскольчатими пораненнями м’яких тканин, голови, шиї, тулуба і передньої поверху стегон. Стан його зараз стабільний. Загрози для життя немає».

  Любомир Мельничук, депутат Львівської міської ради: «Ми прекрасно розуміємо на що здатна влада, маємо приклади як людей викрадають з лікарень, ми задекларували, що ми надати у місті Львові всім медичну допомогу і охорону у тому числі від тих чи інших провокацій».

  Попередній матеріал
  У Вінниці підняли олімпійський прапор і влаштували спортивну ярмарку [відео]
  Наступний матеріал
  Львівський суд повернув посаду губернатора Салу
  Теги:
  Loading...