5.ua

У Вінниці обстріляли будинок вдови Гройсмана

   

  Невідомі здійснили один постріл у лобове скло автомобіля, інший у вікно будинку. Під час обстрілу Світлана Побережець та її син не були у будинку. Побережець повідомила про інцидент міліцію. Вона припускає - обстріл міг статися і через особисті непорозуміння, і через професійну діяльність. Світлана побережець - член Вінницької правозахисної групи.

  За рік це вже другий напад на житло Дмитра Гройсмана. Перший стався за його життя у грудні торік. Винних так і не знайшли. Координатор Вінницької правозахисної групи Дмитро Гройсман помер 5 серпня у результаті серцевого нападу. Він був одним із засновників вінницької групи організації Міжнародна амністія. З 1994 -го по 2000-й був координатором національної кампанії щодо скасування смертної кари в Україні.

  Ганна Олійник, прес-секретар Вінницької обласної міліції: «Невідомі особи за час її відсутності в будинку пошкодили вікно, шибку вікна, а також пошкодили автомобіль. На місце виїхала слідчо-оперативна група. З’ясувалось, що дійсно невеликі є пошкодження на склі».

  Попередній матеріал
  Закон за незаконний збут і контрабанду спеціальних технічних засобів в Україні потребує тлумачень
  Наступний матеріал
  На Львівщині снаряд влучив в озеро в селі Грушів [відео]
  Теги: