5.ua

На Львівщині снаряд влучив в озеро в селі Грушів [відео]

   

  Марічка Кужик, «5 канал»: «Вибух стався у водосховищі за двісті метрів від берега. Очевидці кажуть, водяний стовп здійнявся майже на сто метрів. За цією дамбою село Грушів і менше як за два кілометри – кордон з Польщею».

  Рибалки розповідають, вибух стався у вівторок близько першої години дня.

  Літа Ільницька, рибалка: «Летіла ракета. Ракета завдовжки десь отака от. І в заді плам’я. Впала вона в озеро, то безперечно. Безперечно. Я її своїми очима бачила. Присіла від страху. Дальше не знала, що робити».

  Михайло Гнідець, рибалка: «Звичайно, що то був шок. Ми подумали, що то перше літак. Але потім побачили вибух, вогонь. Метрів 80-60 вверх води і озеро вкрилось димом. Хвиля була такої потужності, що нам палатку майже не здуло. Зі столу злетіла вся посуда».

  Після вибуху побачили - риба в озері загинула. А в самому селі - почали підраховувати збитки.

  Алла Семеряк: «Стікло збилося в стайні. То так на дрібненькі кусочки. Та страшно було. Ми аж присіли в хаті. Ми аж присіли з дитиною. То був такий сильний вибух, аж голова. За вуха взялися і присіли».

  Василина Василиха: «Посипалася ото вікно. Але зразу його, правда, поставили, тому що погода не позволяє, щоб воно так було. Нам на сьогоднішній день говорять, що рибаки глушили рибу».

  Військові у відставці, які рибалили на той момент на озері, впевнені: причина - в іншому:

  Павло Клюєв, майор запасу озброєних сил України: «Це спрацювала авіаційна бомба фа 500 або ж ракета штурм. Це заряди дуже сильної потужності. Це вже розбиратимуться спеціалісти».

  Військові з Яворівського полігону наразі нічого не коментують. У  прокуратурі ж - заявили: в Завадівське водосховище не потрапляв жоден снаряд з полігону.

  Віктор Дорошенко, львівський прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері: «Встановлено, що усі снаряди та боєприпаси, які використовувалися на Яворівському військовому полігоні під час навчань використані за призначенням та в межах військового полігону».

  У міністерстві оборони цю ситуацію наразі не коментують.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  У Вінниці обстріляли будинок вдови Гройсмана
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську на території школи облаштували автомобільну стоянку [відео]
  Теги:
  Loading...