Фото @mara_beyka / Twitter

У Вінниці на протести вийшли 5 тисяч людей

  У Вінниці на площі Шевченка зібралося близько 5 тисяч людей, які вимагають розпуску облради.


  Як передає УНІАН, участь у демонстрації беруть громадяни міста, активісти, керівники громадських організацій, які тримають прапори міста Вінниці та прапори України.

  Учасники мітингу прийняли резолюцію, в якій звертаються до президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, голови Верховної Ради Володимира Гройсмана, генпрокурора Віталія Яреми та голови СБУ Валентина Наливайченка з вимогою негайного розслідування подій 6-7 грудня в місті Вінниця та притягнення до відповідальності всіх причетних, хто глумився над українськими державними символами і влаштував погроми в місті з завезенням невідомих з інших регіонів.

  Нагадаємо, 6 грудня вранці у Вінниці близько 400 активістів взяли штурмом будівлю облради, де планувалася позачергова сесія, на якій місцеві депутати мали намір проголосувати за відставку чинного голови облради Сергія Світка.

  7 грудня на площі в центрі Вінниці відбулося «Народне віче» за участю 150-200 осіб, яке проголосували за відставку голови облдержадміністрації Анатолія Олійника та за нового, "народного губернатора" - голову вінницької організації ВО "Свобода" Олексія Фурмана.
  Попередній матеріал
  Полковнику харківської міліції, який наказав розігнати місцевий Майдан, оголошено про підозру
  Наступний матеріал
  Суд у справі Пукача збереться не раніше лютого