Суд у справі Пукача збереться не раніше лютого

  Не раніше лютого - збереться знову Апеляційний суд у справі Олексія Пукача. Майже два роки тому екс-генерала МВС Печерський райсуд Києва засудив до довічного ув'язнення за вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе.


  Але відтоді ніяк не розпочнеться розгляд апеляцій, тому вирок досі не набув законної сили. Його оскаржують як сам засуджений, так і ще один потерпілий у справі - Олексій Подольський, якого нібито Пукач викрадав і катував, але цього не вказано у вироку. Обидва апелянти хочуть повернути справу на досудове розслідування. Сьогодні Подольський клопотав, щоб його новому адвокату надали допуск до державної таємниці, який потім буде ще ознайомлюватися з томами справи. Відтак - у суді затяжна перерва. Як мінімум до лютого.

  На думку Валентини Теличенко, яка представляє  у суді вдову Георгія Ґонґадзе, розгляд апеляцій зумисне відкладається і затягується, і Пукачу це вигідно. Бо він сидить не в тюрмі, а в комфортабельному СІЗО і нахабніє під час судових засідань. Процес, нагадаємо, закритий для преси.
  Попередній матеріал
  У Вінниці на протести вийшли 5 тисяч людей
  Наступний матеріал
  Адвокати Януковича намагалися зняти з рахунків 20 млн грн