5.ua

У Вінниці мітингували проти урядової медреформи [відео]

  Проти медичної реформи виступали у Вінниці. Близько ста представників «Батьківщини», «Свободи» та «УДАРу» пікетували будівлю обласної держадміністрації.

  На мітинг вийшли й медики, переважно – пенсіонери. Пікетувальники зібрали майже сто тисяч підписів проти реформ у галузі з усієї Вінниччини. Люди кажуть, нововведення шкодять здоров’ю, позбавляють людей можливості отримати кваліфіковану допомогу. Оригінали підписів відправлять у Міністерство охорони здоров’я, копію віддадуть обласним депутатам. Від них учасники пікету також вимагали спрямувати звернення до парламенту.

  Валерій Щербань, співорганізатор акції протесту: «Я фахово вам скажу, що ці протоколи, які дають нам на медичний догляд за дитиною до 3 років, він розроблений для країн третього світу. Це алгоритм, який не забезпечує кваліфікованого, спеціалізованого огляду за дитиною».

  Протестувальник: «Я прийшов, щоб захистити своє право на збереження закладів охорони медицини, тому що той пілотний проект медичної реформи, який запроваджується на Вінниччині – я вважаю, що це медичний геноцид проти українського народу».

  Протестувальник: «Сімейний лікар повинен бути і цей лікар обслуговує і дітей – а я хочу, щоб дітей обслуговували спеціальні педіатри, а взрослих – терапевт, лікар, який має свої повноваження».

  Попередній матеріал
  Від МВС вимагають протидіяти тиску на столичних активістів [відео]
  Наступний матеріал
  ЗМІ: ЄС може визначатись із українським питанням аж до Вільнюського саміту
  Теги:
  Loading...