ЦВК
ЦВК "5 канал" / Петро Троць

У ЦВК виявили випадок зараження коронавірусом

  Читайте по-русски
  Відвідувачів просять не створювати скупчення на другому поверсі адміністративної будівлі і дотримуватися дистанції

  Один випадок інфікування COVID-19 зафіксували у Центральній виборчій комісії. У зв’язку із цим у ЦВК посилили карантинні заходи. Про таке інформує прес-служба комісії.

  Громадян просять без нагальної потреби не заходити в адмінбудівлю ЦВК, а в разі відвідування – обов'язково одягати маски і рукавички, дотримуватися дистанції і не допускати скупчення людей.

  "Оскільки така ситуація склалася під час активної підготовки до місцевих виборів 2020 року, наше завдання полягає у створенні безпечних умов роботи Комісії загалом і взаємодії наших працівників з відвідувачами зокрема", – зазначено в повідомленні.

  Голова ЦВК Олег Діденко підписав розпорядження "Про забезпечення приймання Центральною виборчою комісією подань щодо кандидатур до складу територіальних виборчих комісій".

  Кандидатури до складу територіальних виборчих комісій можна буде подати з 27 липня до 5 серпня 2020 року включно на другому поверсі адміністративної будівлі комісії.

  Попередньо записатися можна за телефоном: (044) 256-81-66.

  "Також просимо відвідувачів не створювати скупчення на другому поверсі адміністративної будівлі Комісії і дотримуватися фізичної дистанції не менш ніж 1,5 метра з розрахунку не більше однієї людини на 5 квадратних метрів площі приміщення. Працівники секретаріату Комісії, які приймають подання, захищені масками, рукавичками і екранами, забезпечені достатньою кількістю дезінфекційних засобів", – зазначили в ЦВК.

  Нагадаємо, в Україні зафіксовано 1022 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19, загалом за добу одужало 650 пацієнтів, летальних випадків – 21.

   

  Попередній матеріал
  Коронавірус у Києві: в гуртожитку КПІ зафіксували 81 новий випадок
  Наступний матеріал
  Телевізійна американська премія "Еммі" оприлюднила повний перелік номінантів
  Loading...

  У деяких німецьких аеропортах почали безкоштовне тестування туристів на COVID-19

  Нові карантинні обмеження та пошуки вакцини: як у світі протистоять пандемії COVID-19

  Кличко розповів, скільки в середньому триває лікування від COVID-19

  COVID-19 в Україні підхопили ще 1022 людини, за добу 21 летальний випадок

  Світ потерпає від COVID-19: майже 250 тисяч випадків зафіксували за добу

  5 канал - трансляція наживо