uznayvse.ru

У Трампа немає бажання зберегти Росію та її міць – експерт

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" експерт Інституту суспільно-економічних досліджень Олена Снігир розповіла про те, наскільки ймовірною є зустріч президента США із президентом РФ одразу після зустрічі із Петром Порошенком

У вівторок, 20 червня, в ефірі програми "Інформаційний день" експерт Інституту суспільно-економічних досліджень Олена Снігир розповіла про те, чого варто чекати від зустрічі Президента США Дональда Трампа із Президентом України Петром Порошенком. Так за словами експерта, той факт, що Трамп спочатку зустрічається з Президентом України, означає, що Росія для США становить набагато більший виклик та набагато більший комплекс запитань.

"Ми всі думали-гадали, хто ж раніше зустрінеться, Трамп з Порошенком, чи Трамп з Путіним, але я подумала так, що виглядає цілком логічно, що справді Дональд Трамп зустрічається спершу з Президентом України, аніж із президентом Росії. Тому що Росія для США становить набагато більший виклик і набагато більший комплекс питань Сполученим Штатам потрібно вирішити з Москвою, і Україна в цьому контексті є лише одним із цих питань. Якими б ми для себе важливими не були, але для США, їхньої зовнішньої політики ми тільки частина їхньої політики і, можливо, не найважливіша. Це нам просто потрібно розуміти, нічого страшного в цьому немає, це нормально. І краще, коли наші керманичі і політики, і урядовці, і журналісти, і експерти все це розуміють, аніж виходять з позиції україноцентричності і що завтра нам усі мають надати летальну зброю і взагалі виступити на нашому східному кордоні із захистом України", - зазначила Олена Снігир.

За словами експерта, очікувати зустрічі Трампа та Путіна одразу після зустрічі з Порошенком, скоріш за все, не варто.

"Одразу - ні, напевно що, ні. Тому що це такий підготовчий етап. Президент Трамп збирає інформацію. Він готується до зустрічі із Путіним насправді, тому що у них є питання, які потрібно вирішити з Росією. Це питання відновлення стратегічної стабільності у світі між США та Росією, яка справді підірвана. Вона підірвана діями Росії насамперед. Президенту Путіну вдалося створити нову реальність міжнародних відносин, в якій Росія кидає виклик США. І перед сполученими штатами також стоїть завдання переконати Москву у тому, що протистояти США на міжнародній арені контрпродуктивно, а краще співпрацювати", - сказала експерт та додала. 

Також експерт розповіла про те, що Росія втрачає ринки і може іще їх втрачати, а це може бути частиною великої стратегії Трампа.

"У Трампа немає бажання домовлятися, щоб зберегти Росію, міць Росії - у нього є бажання зробити себе великим президентом великої Америки, а в якому баченні, це вже в нього власна картинка", - додала Олена Снігир. 

Попередній матеріал
"Бурштинова операція" НАБУ та САП: як детективи вийшли на слід нардепів
Наступний матеріал
Мін'юст стягнув із "Газпрому" понад 80 млн грн - Петренко
Loading...

"Суперечить логіці американських інтересів" – Клімкін заявив, що не вірить у "велику угоду" Трампа і Путіна

У Білому домі назвали розмову Трампа й Порошенка "дуже гарною"

Швидкість прийняття рішень Трампом лякає навіть його радників – Березовець