У Тернополі відбувся конкурс безпородних собак

  "Для дружби немає породи". Під таким гаслом провели перший у Тернополі конкурс безпородних собак. У ньому взяли участь тридцять дворняг, яким пощастило мати господарів. Тварини стрибали, співали, танцювали, демонстрували найкращі костюми та поїдали сосиски на швидкість.

  Двортер`єри, дворбермани, дворкінеси - як тільки жартома не називають безпородних собак. Але для господарів їхні чотирилапі улюбленці - найкращі та найрозумніші. Тому охочих продемонструвати таланти своїх псів виявилося чимало.

  Участь у виставці для цих собак - дебютна. Тож, більшості з них виконувати команди завадила велика кількість глядачів. У конкурсі талантів лише кілька собак змогли показати вміння танцювати і ходити на задніх лапах. Дехто навіть заспівав.

  А у показі собачої моди фантазію виявили господарі. Для дефіле не лише пишно вбрали  улюбленців, а й зробили їм нові зачіски.

  У конкурсі на найбільшу схожість між собакою та господарем переміг юний Костя. Він прийшов на змагання разом із двомісячною Руною.

  Загалом безпородні собаки взяли участь у шести конкурсах. Чи не найкраще впоралися у конкурсі з поїдання сосисок. Та головна мета заходу, кажуть організатори, довести, що й непородисті пси можуть бути вірними друзями господарів.

  Тереза Костецька, Антон Слободян, Тернопіль, 5 канал

  Попередній матеріал
  На столичну "Швидку" чекають зміни
  Наступний матеріал
  Референдум у Киргизстані таки відбудеться
  Теги: