автопробіг на підтримку Савченко 5 канал

У Сумах влаштували автопробіг на підтримку Савченко

Україна продовжує акції з підтримки Надії, яку російський суд засудив до 22 років колонії

Автопробіг на підтримку української бранки влаштували в Сумах. Там колона з 12 автомобілів проїхалася центром міста зранку. Кожне авто - з прапором та плакатами "Волю Надії". Потому близько сотні активістів зібралися на головній площі Сум, під будівлею обласної державної адміністрації. До них долучилися жителі з різних райцентрів області.

"Ми виставляємо декілька вимог, у першу чергу, до самодержавця Путіна, який незаконно утримує у полоні українців, які боролися за волю народу. Це Надія Савченко, далі в нас є цілий список українців, які незаконно утримуються на території Росії. Це список із 28 людей. Це добровольці, журналісти, громадські активісти", - зазначив учасник акції Ігор Ганенко.

"Сьогодні ми проїхали по місту і дуже багато людей, які стояли на зупинках, по вулицях, вони схвально підтримували цю акцію. Я думаю, ми правильно робимо і треба по всій Україні, як це робиться у всьому світі, підняти хвилю. Щоб побачив Путін, я думаю йому не дійде, але все одно потрібно це робить", - додав активіст Сергій Гресь.

Нагадаємо, що 22 березня російський суд визнав Савченко винною у вбивстві російських журналістів та засудив до 22 років колонії і штрафу розміром 30 тисяч рублів. Льотчиця заявила: апеляцію подавати не буде, натомість за 10 днів відновить сухе голодування.

Як повідомляв 5.ua, в Австралії влаштували акцію на підтримку Надії Савченко. Активісти з українською символікою і плакатами розповідали перехожим про незаконні судилища над українськими полоненими та агресію Росії щодо України.

Попередній матеріал
Із 27 березня українські потяги почнуть курсувати за літнім часом
Наступний матеріал
Внаслідок бойових дій впродовж минулої доби поранені шестеро військових - штаб АТО
Loading...

Керрі закликав Москву повернути Надію Савченко до України

У Дніпропетровську на підтримку Савченко висадили "Дерево Надії"

Порошенко зустрівся з мамою Надії Савченко

Савченко написала першого відкритого листа після оголошення вироку

В Австралії влаштували акцію на підтримку Надії Савченко

5 канал - трансляція наживо