У столиці вчетверте провели перегони немовлят "Бебі драйв" [відео]

  На животі, навкарачки, сидячи, ба навіть на спині повзали дітлахи заради перемоги. У столиці вчетверте провели перегони у повзунках. Заради першості у "Бебі драйві" батьки немовлят вдалися до таємних тактик.

  За перше у житті немовлят-спортсменів змагання нервують їхні батьки. Кажуть, вдома малеча демонструє талант на повну, а ось перед публікою зірочки можуть соромитися. Відтак, завчасно готують таємну зброю.

  Ганна Ковтуненко: "Телефон, пульт, старшая сестра. Будем надеяться, что приползём".

  Вікторія Дяченко: "Мобильным телефоном, фотоаппаратом, всеми теми вещами, которые интересны. Микрофоном, вот вы поделитесь, да?"

  Маленька Ганнуся до спалахів фотоапаратів звикає ще до старту повзання наввипередки. Що воно таке - жага до перемоги - зрозуміти не встигла. 

  Юлія Онуфрієва: "В мене ще є старша дочка. Їй 2,5 роки, то вони вдома повзають. Але я не впевнена, що вона буде тут повзати. Дуже багато дітей, вона не розуміє, що робиться".

  Строката фінішна стрічка так зацікавила Ганнусю, що вона вмить випередила конкурентів. Дівчинка дісталася півфіналу. Та вдруге довести свою спритність не вийшло - втомилася. Першість серед малят до року виборов Романчик. Його мама випадковістю це не вважає, адже дистанцію у чотири метри подолала разом із чадом.

  Олена Чисановська: "Я боялася, щоб діток не зачепити. Але так удалося швиденько переступити через свого і посприяти".

  Із переможцем серед дітей до двох років пліч-о-пліч фінішу дістався тато. Максим торік також брав участь у "бебі-драйві". Тоді фортуна не посміхнулася, нині ж батьки вдалися до хитрощів - стимулювали сина...

  Олексій Кувалдін: "Шоколадом. Поэтому он весь в шоколаде". 

  Перша перемога, перші дипломи та оплески. Стронгмен Сергій Конюшок переконаний: лідери змагань - майбутні рекордсмени.

  Сергій Конюшок, найсильніша людина світу 2009 року: "Це розвиток спортивного духу. Перша перемога: я найшвидше пробіжав навколо дитячого садочка".

  Хто цьогоріч не розкрив свого потенціалу - матиме таку змогу наступного року, обіцяють організатори. Правда, якщо повзати не розучаться.

  Людмила Голоднік та Дмитро Большаков, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Севастопольські мами - проти закриття дитсадків влітку [відео]
  Наступний матеріал
  У Швеції урочисто хрестили спадкоємицю престолу
  Теги: