У столиці набуває популярності "підвішування" ліків у аптеках [відео]

  "Підвішені" ліки, або ліки задарма, з`явилися у столиці. Добродії сплачують за препарат гроші, але лишають його в аптеці - для тих, кому вони необхідніші. Цієї зими "підвішувати" еспрессо і латте масово почали у кав`ярнях. За лічені тижні рух здобув шалену популярність по всій Україні. За кав`ярнями підхопили ідею й аптеки, а також - хімчистки та йога-студії.

  Журналіст: "Дайте, будь ласка, дві упаковки льодяників від кашлю. За таким принципом і працює система "підвішених" ліків. Одну упаковку я забираю собі, іншу - залишаю в аптеці. Наступний відвідувач зможе забрати її безкоштовно".

  Усі "підвішені" ліки - записують на спеціальній дошці. Сімнадцятилітня Тетяна прийшла за краплями для очей. Дізнавшись про акцію, вирішила підвісити лейкопластир.

  Тетяна Пітцик: "Я покупаю новую обувь, и она в первые дни натирает. Мне нужно срочно взять лейкопластырь. Я не одна такая, и тоже какая-то девчока забежит, ей нужно будет срочно лейкопластырь и она возьмет его по этой акции, и при том - бесплатно".

  Про те, що тут є "підвішені" товари чи послуги - каже ось ця наліпка з долонями. Залишати в подарунок можна лише безрецептурні препарати. За день таких набирається не менше десятка. А ось забирають їх рідко - бо соромляться.

  Ірина Филонич-Балко, завідувач аптеки: "Найчастіше залишають - вода, серветки, карвалол, валідол, залишають сиропи від кашлю. Ну от, залишали в нас підгузки, десь до ста гривень".

  А це вже столична хімчистка. Тут "підвішують" прання - здебільшого, штанів і краваток. Пуховиків - ні, задорого. Безоплатну чистку лишають раз на тиждень. Користуються "підвішеним" переважно пенсіонери.

  Михайло Ястребчак, директор хімчистки: "Скажем, приходе якась старенька жіночка чи пенсіонер. Складно, сутужно. Наші співробітники кажуть - а ви гляньте на нашу доску. Почитайте, шо там написано. Ми можем вам безкоштовно".

  У цій йога-студії нема емблеми з відкритими долонями. Тут про підвішені заняття сповіщають серця. Їх наліплюють ті, хто дарує урок. Олексій займається нерегулярно. Порахував: купувати абонемент - невигідно. Тож, час від часу бере дармові заняття. "Підвішує" й сам.

  Олексій Ковальов: "Когда я оставлял сердечко, я написал фразу: "Пускай это занятие принесет тебе спокойствие".

  За два тижні йоги подарували одне одному вже сотню уроків. "Підвішене" заняття коштує вдвічі дешевше звичайного. Інколи новачкам лишають навіть місячні абонементи.

  Анастасія Бабенко, Віктор Сніжко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Збройна сутичка на півночі Лівану - щонайменше 22 постраждалих
  Наступний матеріал
  ЦВК відмовилась розглядати скаргу на Магеру та Шелудька
  Теги: