5 канал

У США загострення у Криму в новини не потрапляли, потрапляли заяви Путіна – Гонгадзе

Американські медіа більше фіксуються на агресії Росії як такої

У США загострення в Криму минулого тижня в новини не потрапляли. Потрапляли заяви Путіна про те, що відбувається. Також були новини про спростування Державного департаменту, але у відповідь на наші заяви і прохання дати пояснення. Про це розповіла керівник української служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе в ефірі "5 каналу". 

Журналіст пояснила: "Американські медіа більше фіксуються на агресії Росії як такої. Тобто Україна – в контексті, як жертва агресії. Але як візаві, фіксуються саме на діях Путіна. І насправді небезпека від Росії вже визнана. Нещодавно розвідка США заявила, що Росія стала однією із загроз безпеці США. Отже, на офіційному і неофіційному рівні Росію вже не розглядають як партнера, Росію розглядають як загрозу нацбезпеці. І тому якщо ми говоримо про американські медіа, то вони фіксуються саме на цьому. Зараз у контексті України говорять більше про заяви Трампа щодо Криму, щодо Росії".

За її словами, дуже важливо, що коли відбуваються такі заяви Путіна, насправді до кінця з’ясувати, звідки походить ця інформація. "І насправді коли ми даємо повну картину і показуємо докази, що це неправда, це важливо для світу. Саме нам, українцям, потрібно це робити. Не тільки розраховувати, що це робитимуть наші західні партнери… Важливо постійно показувати, що є правдою, що є неправдою", – підкреслила Гонгадзе.

На запитання ведучої, чи справді Європі та США треба нагадувати про ситуацію в Криму та на Донбасі, чи справді про це призабули на Заході, Гонгадзе сказала: "В якійсь мірі це правда. Активної фази війни немає. Ніби всі заспокоїлися, всі визнали, що Крим – це Україна, ми будемо боротися до кінця. Всі ці заяви – це прекрасно, але насправді ніяких дій не відбувається. І важливо постійно нагадувати про це. І насправді отакі випадки (про втечу з Криму Юрія Ільченка – 5.ua) їх треба фіксувати і треба розповідати світу, що там відбувається, тому що світ цього не знає. Світ фіксується на гарячих проблемах, бо їх у світі дуже багато. Ця увага до конкретних моментів пропадає, так що нагадувати однозначно треба".

Як повідомляв 5.ua, 10 серпня 2016 року в Держдепі США відреагували на закиди Росії щодо "українських терористів" у Криму.

Попередній матеріал
У Києві обмежать рух транспорту через репетицію параду
Наступний матеріал
Запуск е-декларування без сертифікату не має жодного сенсу – представництво ЄС в Україні
Теги:
Loading...

Президент Європейської Ради назвав російську версію подій у Криму неправдоподібною

Порошенко з Туском обговорили "цинічні провокації Росії в окупованому Криму"

Чубаров просить розібратися з українськими суднами, які заходять в окупований Крим, порушуючи санкції

У Криму влада заводить справу на кожного, хто відмовився від російського громадянства – політв'язень Ільченко

Політв'язень-утікач Ільченко розповів, що йому провели примусову психекспертизу в окупованому Криму

Кримський політв'язень-утікач Ільченко: Я для сучасної Росії – ворог народу в третьому поколінні