5.ua

У справі міліціонерів, які проґавили Мельника, допитали перших свідків [відео]

   

  Наталія Жижко, «5 канал»: «У справі про втечу колишнього ректора Петра Мельника пролунали перші свідчення. Свідки повідомили - тривожний сигнал на монітор надійшов після дев’ятої вечора. А активні дії міліція розпочала лише вранці наступного дня. Через дванадцять годин після втечі». 

  У ніч втечі - 9 серпня - Василь Вдовиченко не виконав службову інструкцію і обмежився лише дзвінком до Ірпеня. Звідти ж вчасно не  надіслали оперативну групу, яка мала затримати ректора-втікача. За це має відповісти Микола Бедрій.

  Як з’ясувалося, того дня надходили й інші сигнали про проблеми із електронним браслетом Мельника. 

  Андрій Куцман, начальник кримінальної міліції Києво-Святошинського району: «Я знаю, был один или два раза, когда связь пропала и через минуту восстановилась».

  О 21.21 зв’язок пропав остаточно. Цього не можна було не помітити.

  Юрій Чемеркін, заступник начальника відділу зв’язку МВС у Київській області: «Був тривожний сигнал червоного кольору - порушення контакту з тілом. Це означає, що електронний браслет не відчуває присутності тіла громадянина. Якщо людина раз на 10 хвилин дивиться на монітор, вона не може не помітити цей рядок».

   Василь Вдовиченко сигнал побачив і все, що міг, зробив.

  Олександр Верголяс, адвокат Василя Вдовиченка: «Він з Боярки перезвонив у Ірпінь і повідомив про це. Потрібно допитати всіх і чергового ірпінського. А якщо ірпінського чергового хтось тримав за руку і не давав йому телефонувати. Що тоді?»

  Зателефонувати в Ірпінь - замало, твердить прокурор. Міліціонер мав дзвонити самому Мельнику, який, на той момент, вочевидь уже тікав. Проте, навіть якби Вдовиченко наздогнав Мельника, це не допомогло б, наполягає адвокат.

  Наступне засідання відбудеться 5 листопада. На ньому заслухають ще двох свідків. Загалом їх близько двадцяти.

   Наталія Жижко, Іван Наконечний, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Треті сторони не мають права тиснути на Україну,- посол США
  Наступний матеріал
  У Львові понад 20 людей отруїлися курми-гриль одного з магазинів [відео]
  Теги: