5.ua

У Львові понад 20 людей отруїлися курми-гриль одного з магазинів [відео]

   

  Ігор Білута придбав курячі стегенця гриль в одному із супермаркетів у п’ятницю. Вже за кілька годин йому стало зле. Отруїлися також дружина та двоє дітей. 

  Ігор Білута, потерпілий: «Завжди як то кажуть, спокуслива та курка так лежала, так пахла по залу. Ми підійшли спитали, як ваші ті (кури) смачні? До своїх кажу, скільки взяти тих кусочків?»

  Протягом двох днів до лікарень потрапив ще 21 львів’янин. Всі зізналися, що купували курятину в одному магазині. Який збудник спричинив отруєння - скажуть епідеміологи - наприкінці тижня. Однак лікарі стверджують, симптоми у хворих схожі на сальмонельоз.

  Наталія Тімко, головний позаштатний епідеміолог Львівщини: «Скарги були на підвищення температури тіла, нудоту блювоту пронос і загальні розлади самопочуття. Загрози для їх життю немає. Можна сказати, що всі вони в стані середньої важкості. Отримують повний комплекс лікувально-діагностичних міроприємств».

  Марічка Кужик, «5 канал»: «Щодня у цьому супермаркеті купують близько двох сотень курей-гриль. Щоправда вже сьогодні ця кількість зменшилась до нуля. Продаж курятини у зв’язку з отруєнням людей припинили. Піч-гриль – порожня».

  Керівництво супермаркету запевняє, вже більше року користуються однією технологією приготування курей. Постачальник сировини також незмінний. В адміністрації мережі магазинів проводять внутрішнє розслідування.

  Андрій Маік, директор супермаркету: «Проводиться перевірка нашого магазину службою безпеки власною із залученням незалежних експертів».

  Справою зацікавилися й правоохоронні органи. Слідство підтвердило, усі потерпілі справді придбали кури-гриль в одному супермаркеті.

  Сергій Зюбаненко, начальник Львівського міського управління міліції: «Слідством відкрито кримінальне провадження за статтею 325 ч. 1. Проводиться комплекс слідчих дій».

  Лікарі кажуть, інкубаційний період харчового отруєння триває до семи діб. Тож не виключають, що кількість недужих зросте.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  У справі міліціонерів, які проґавили Мельника, допитали перших свідків [відео]
  Наступний матеріал
  Забудовники кращих земель Криму дісталися до Масандрівського парку [відео]
  Теги: