У справі Індила закінчилися судові дебати

  Судові дебати у справі про вбиство студента Ігоря Індила закінчилися. У понеділок Апеляційний суд заслухає останнє слово двох підсудних.

  Потому у нарадчій кімнаті суд ухвалить рішення. Студент Ігор Індило загинув два роки тому у Шевченківському відділі міліції у Києві. За версією правоохоронців, хлопець сам завдав собі смертельних травм під час падіння з лавки. Судовий процес тривав два роки. Врешті, дільничий Сергій Приходько, причетний до трагедії, дістав 5 років позбавлення волі умовно з відтермінуванням на два роки. А чергового райуправління Сергія Коваленка - амністували. Захист потерпілої сторни просить Апеляційний суд відмінити вирок і відправити справу на дорозслідування.

  Олександр Плахотнюк, адвокат Сергія Приходька: "Вирок скасувати, тому що згідно вироку, мого підзахисного визнано винним у вчиненні злочину - перевищення службових повноважень. А справу Приходька закрили за відсутністю в його діях складу злочину".

  Олексндр Заруцький, адвокат сім`ї Ігоря Індила: "Ми просим элементарно вернуть дело на досудебное расследование и решили все те вопросы, которые есть у потерпевших, в часности - по телесным повреждениям, которые никто не может пояснить, как они возникили. Ну не вписываются они в механизм, который органы следствия считают доказанными".

  Попередній матеріал
  Долгополов - вже у чвертьфіналі тенісного турніру у Мадриді
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську створили перший в Україні пішохідний перехід із 3D-ефектом [відео]
  Теги: