У школах запровадили новий навчальний курс «Ми господарі Євро-2012»

  Українські школярі отримуватимуть оцінки за футбольні знання. Новий навчальний курс «Ми господарі Євро-2012» запровадили цього року спеціально до чемпіонату з футболу для учнів 10 та 11 класів шкіл Київської, Львівської, Харківської та Донецької областей та міста Києва. Та от підручників для курсу не виготовили і навіть не передбачили окремого вчителя. Як діти опановують нову дисципліну бачила Дар’я Безродна.

  Дар’я Безродна, "5 канал": "Одна з перших шкіл, де впровадили курс до чемпіонату Євро 2012 знаходиться у кількох метрах від недобудованого олімпійського стадіону. Але про відставання від графіків та інші недоліки підготовки у Міністерстві освіти учням вирішили не розповідати".

  Він ледве стримується, щоби не ходити класом. Учитель фізичного виховання столичної школи Сергій Чешейко перекваліфікувався в експерта з Євро-2012. Тепер окрім звичних уроків фізкультури раз на тиждень він розповідає учням про футбол.

  Сергій Чешейко, заслужений учитель України: "Фінальний матч закінчився з рахунком 2:0. перший м’яч забив Гуліт. А другий Марк Ван Басет. Неймовірний був гол. Ой, неймовірний. З правого флангу з льоту".

  Спеціальних підручників, як і вчителів, для курсу Міністерство освіти не передбачило. Діти шукають інформацію у довідниках, Інтернеті. Як правило, активніші на цих уроках хлопці.

  Станіслав Шмідт, учень 11 класу: "Якась новинка в житті. Все дуже цікаво. Твоя країна проводить такий чемпіонат. Дуже цікаво спостерігати за цим і вивчати".

  Бардач Олена, учениця 11 класу: "Курс дуже цікавий. Це розширює наш світогляд".

  Денис Рожко, учень 11 класу: "Може буду десь підпрацьовувати біля стадіону і отримую білети".

  Інформація для учнів відповідає радше знанням волонтерів, кажуть вчителі. В Міносвіти нічого страшного у цьому не бачать.

  Сергій Дятленко, Начальник відділу природничо-математичної освіти МОН: "Коли приїдуть іноземні туристи і теперішні учні, а в майбутньому це молоді люди зможуть розказати іноземним туристам про своє місто. Особливості доїзду, проїзду".

  Курс «Ми господарі Євро-2012» проводять за рахунок варіативної складової. Тобто один предмет з необов’язкової програми замінять новим. Але лише на цей та наступний навчальні роки.

  Дар`я Безродна, Олексій Тищенко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Футболісти-близнюки - офіційні талісмани Євро-2012
  Наступний матеріал
  Англія виплатить компенсацію колишнім в`язням Гуантанамо
  Теги: