5.ua

У Севастополі знешкодили фугасну авіаційну бомбу часів Другої світової

  Фугасну авіаційну однотонну бомбу часів Другої світової знешкодили біля Севастополя. Операція тривала понад чотири години. Вибухівку знайшли неподалік Селища «Октябрь» Балаклавського району. Підривати її на місці знахідки було вкрай небезпечно.

  За висновками рятувальників радіус розльоту її осколків - півтора кілометра, а ударна хвиля сягає більше кілометра. Тож у зону ураження могли потрапити житлові будинки, залізничний шлях і автодорога. Авіаційну бомбу транспортували на полігон, де і підірвали. Зверху яму закидали шинами та мішками із землею задля зменшення розривної хвилі. Втім вибуховий стовп піднявся у повітря на 70 метрів.

  Геннадій Сухорученков, начальник управління ДСНС в Севастополі: «Нет необхомимости нам отселять. работники милиции сделали оцепление. Предупредили людей и жителей тех домов, по которым проходил маршрут чтоб они не выходиди на улицу, закрыли на сегодняшний день школу чтоб дети не учились, поэтому проезд колонны , в которой провозили боеприпас, прошел безболезненно, без всяких ослонений».

  Попередній матеріал
  Охоронця ювелірного салону та міліціонера поранили під час спроби пограбування ювелірного салону у Харкові
  Наступний матеріал
  Кілометрові затори із вантажівок вишикувалися на україно-російському кордоні [відео]
  Теги:
  Loading...