У селі на Донеччині влаштували зоопарк із врятованих диких тварин

  Зоопарк на власному городі влаштувала родина Кряжевих із селища Придорожне на Донеччині. Диких поранених звірів їм на лікування приносили сусіди. Нещодавно звіринець поповнився новими постояльцями: оленями та ланями.

  Найчастіше до звіринця потрапляють тварини, від яких відмовилися попередні власники. Є тут і дикі звірі, яких приносили  зраненими від рук браконьєрів. Нещодавно звіринець поповнився новими мешканцями: оленями та ланями. 

  Надія Саркута, помічник директора сільського зоопарку: "Кое-кто из людей держали диких животных. Потом не было возможности. И потом, звери есть звери. В домашних условиях они не живут. И просили приютить, и так постепенно он рос, пополнялся, пополнялся и теперь у нас такое разнообразие животных".

  У ведмедя - своя сумна історія. Його колишній  власник припадав до чарки. До цього ж привчив і клишоногого. У сільському зоопарку доклали чимало зусиль, щоб вилікувати тварину від пиятики. Тепер у нього є подруга.

  Нині у звіринці мешкають верблюди, вовки, ліси, кабани, олені, віслюки, поні та кілька десятків порід різних птахів. Серед них - павичі, лебеді, фазани, качки та папуги. Домашній зоопарк став дуже популярним серед місцевих мешканців села Придорожного.

  Славко Стрюков: "В этом году раза 3-4 были. Детвору водили, детям очень понравилось". 

  Прибуток господарям звіринець не дає, навіть не окупається корм для тварин. Проте закривати своє дітище - не збраються. Та й односельчани долучаються до доброї справи - не шкодують їжі для тварин.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донеччина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Далай-лама заявив про відхід від політичної діяльності
  Наступний матеріал
  Працівників Тернопільського економічного університету викинули з помешкань
  Теги: