Працівників Тернопільського економічного університету викинули з помешкань

  Просто неба можуть лишитися викладачі і працівники Тернопільського економічного університету. Освітян і науковців не пускають до помешкань гуртожитку, де вони прописані. За словами нового ректора, це житло - тільки для студентів, і наявність постійної прописки - не аргумент.

  Викладачка Елеонора Сафонова віддала економічному вишу 24 роки життя. У паспорті зазначене місце постійної прописки - вулиця, номер будинку й кімнати. Однак уже протягом двох тижнів жінка поневіряється у знайомих - до гуртожитку не пропускає охорона.

  Елеонора Сафонова, колишній викладач вишу: "Мене не пустили, взяти речі першої необхідності мені заборонили, охорона запропонувала, щоб черговій дати ключі. Це абсурд! І я так з 23 лютого ходжу… Обмежили в правах доступу до помешкання".

  Керівництво університету стверджує: колишній працівник не написала заяви на продовження терміну проживання, відтак переспустки не отримала. Жінка шокована – не уявляє, як можна продовжити постійну прописку.

  Керівник університетського ансамблю у розпачі. Його родина мешкає у гуртожитку вже 21 рік. А тиждень тому чоловік опинився просто неба, відрізаний від сім`ї. Його ж рідні, щоб зберегти квартиру, не виходять за двері помешкання.

  Руслан Іщук, керівник університетського ансамблю "Літопис": "Мене не пускали. На якій підставі, яка мотивація - я не знаю. Мене тоді не пустили, я викликав міліцію. Я молоко через вікно передавав і хліб".

  Керівництво вишу стверджує - усе законно. Мовляв, у гуртожитках повинні мешкати лише студенти. А викладачі самі винні - належним чином не оформили перепусток, тож до гуртожитку не потраплять. 

  Сергій Юрій, ректор Тернопільського економічного університету: "Ректор має право згідно з наказу Міносвіти прописувати на один рік в гуртожитках. Чомусь колеги не написали заяви, щоб юридично оформити… Іщук у чотирикімнатній квартирі… Коли подивитися, хто живе і в яких умовах, треба стати на бік студентів, потісніться для студентів".

  Обурені мешканці гуртожитків не погоджуються на щорічне продовження прописки. Кажуть - наступного разу їх можуть просто викинути на вулицю.

  Тереза Костецька, Антон Слободян, Тернопіль, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У селі на Донеччині влаштували зоопарк із врятованих диких тварин
  Наступний матеріал
  У "Фейсбуці" з`явилась сторінка на честь Івана Павла ІІ
  Теги:
  Loading...