СБУ
5.ua

Конфлікт навколо НАБУ: у СБУ відреагували на закиди Ситника

  Напередодні співробітники СБ України викрили на корупції заступника начальника відділу НАБУ

  У Службі безпеки України заявили, що не беруть участь у війнах між правоохоронними відомствами. Так прес-служба СБУ прокоментувала заяву директора НАБУ Артема Ситника, у якій він висловлює обурення діями працівників СБ України.

  Зокрема, йдеться про те, що СБУ побачила ознаки корупції в діях співробітниці бюро.

  "Служба безпеки України не бере участі у війнах між правоохоронними відомствами. Для нас немає значення, в якому державному органі працює людина – ми викриваємо зловмисників скрізь, у тому числі й своїх співробітників, якщо вони вчиняють правопорушення", – зазначили у СБУ.

  Крім того, у спецслужбі наголосили: "Викликає подив емоційна заява очільників НАБУ щодо складення адмінпротоколу стосовно заступника начальника відділу Національного антикорупційного бюро, адже працівники цього відомства мають бути взірцем для інших. І в першу чергу саме вони мають боротися з корупцією в держорганах, тому навіть найменший корупційний прояв серед співробітників НАБУ має присікатися одразу".

  У повідомленні також вказується на те, що посада "тренер заходу" не відноситься до викладацької діяльності, "такої категорії у переліку посад педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів, немає".

  У СБУ підкреслили, що не ведуть війну з іншими відомствами, а лише викривають "корупційні діяння в державних адміністраціях, судах, військових частинах, поліції, прокуратурі" тощо. 

  Нагадаємо, 15 серпня СБУ викрила на корупції заступника начальника відділу НАБУ.

  Дивіться також: У мережу виклали відео сутичок працівників ГПУ та НАБУ

  Попередній матеріал
  Масштабні навчання "Кавказ-2016" в окупованому Криму: Скібіцький розповів про арсенал техніки РФ
  Наступний матеріал
  У Львові невідомі в балаклавах підірвали банкомат

  У мережу виклали відео сутичок працівників ГПУ та НАБУ

  Ситник: Ніякої війни між ГПУ та НАБУ – немає

  Директор НАБУ прокоментував затримання детективів працівниками ГПУ

  У ГПУ заявили, що НАБУ незаконно прослуховувала прокурора