Парламентський комітет підтримав надання НАБУ права на прослуховування

  Комітет рекомендуватиме Верховній Раді прийняти законопроект у цілому

  У середу, 6 липня, Комітет Верховної Ради з питань протидії та запобігання корупції одноголосно підтримав проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

  Цим законопроектом пропонується внести зміни до ст. 263 Кримінально-процесуального кодексу України ("Зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж"), а саме – додати Національне антикорупційне бюро України до органів, які мають повноваження знімати інформацію з каналів зв'язку в рамках проведення негласних слідчих дій, повідомляє прес-служба НАБУ.

  Комітет рекомендуватиме Верховній Раді прийняти законопроект у цілому.

  Зазначається, що на сьогодні право знімати інформацію з каналів зв'язку має Служба безпеки України і Національна поліція. Директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що зараз відомство здійснює прослуховування засобами, які надає СБУ. 

  "Для нас важливо отримати право автономно знімати інформацію з каналів зв'язку, тоді ми зможемо нести всю повноту відповідальності за розслідувані кримінальні виробництва, а також ефективно застосовувати цю негласну слідчу дію для викорінення корупції в державних органах, в тому числі в СБУ і Нацполіціі", – підкреслив Ситник.

  Нагадаємо, у квітні Кабмін дозволив Національному антикорупційному бюро використовувати спеціальні засоби для негласного отримання інформації.

  Попередній матеріал
  Анатолій Матіос: яких подробиць у справі "бурштинової мафії" та прокурора сил АТО не знає загал
  Наступний матеріал
  Окупанти обстріляли Торецьк, у якому напередодні спробували блокувати колону ЗСУ

  Кабмін дозволив детективам Антикорупційного бюро займатися прослуховуванням

  Сакварелідзе: ГПУ дозволила прослуховування слідчих у справі так званих "діамантових прокурорів"

  Директор НАБУ вимагає надати відомству право прослуховувати телефони