Епіфаній
Епіфаній radiosvoboda.org

У ПЦУ створили православну місію допомоги українським політв'язням Кремля – Епіфаній

  Керуватиме цією місією архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент

  Синод Православної Церкви України створив православну місію допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі, яка опікуватиметься звільненням українських політв'язнів Кремля.

  Про це повідомив Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної Церкви України Епіфаній під час зустрічі колег і друзів кореспондента Укрінформу, художника та політв'язня Кремля Романа Сущенка, що відбулася в агентстві з нагоди його 50-річчя, інформує Укрінформ.

  "На першому засіданні Священного Синоду ми звернулися свою особливу увагу на цю тему. Ми і відкрили таку місію, яка в майбутньому робитиме все задля того від імені нашої Церкви, щоб ці хлопці (українські політв'язні Кремля – ред.) повернулися і тут разом із Романом (Сущенком – ред.) ми могли відсвяткувати його наступний день народження. Я в це вірю, бо Господь може це втілити, якщо ми будемо мати глибоку віру і будемо молитися до Нього за це", – зазначив митрополит.

  За словами Епіфанія, керуватиме цією місією архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, який є найактивнішим єпископом, "який не просто вболіває на словах, але практично діє: він їздить, допомагає, відвідує в'язнів, тобто ця людина справді клопочеться". Повідомляється також, що невдовзі буде створено статут цієї місії, в якому "буде чітко прописано права та обов'язки, які матиме голова цієї місії".

  Попередній матеріал
  Помер творець Ліги чемпіонів і "Золотого м'яча"
  Наступний матеріал
  У ПЦУ розповіли, скільки мають власних парафій

  На першому засіданні Синоду ПЦУ ухвалили низку рішень – подробиці

  У Києві зібрався перший синод ПЦУ – фото, відео

  Як інтронізація Предстоятеля ПЦУ Епіфанія зібрала разом військових, акторів та представників різних релігійних конфесій – сюжет

  Митрополит Епіфаній: Віримо, що "в належний час" ПЦУ стане патріархатом

  Предстоятеля ПЦУ Епіфанія офіційно звели на престол: як все відбувалося – ФОТО

  Виступ Президента з нагоди інтронізації Предстоятеля ПЦУ Епіфанія – відео