У Полтаві стартував квест "Знайди скарб Мазепи" (репортаж)

  Знайти скарб Мазепи. До 300-річчя Полтавської битви у місті організували історичний квест. Його учасники пройдуть найвизначнішими місцями Полтави, а також зможуть відшукати легендарний скарб гетьмана - десять тисяч гривень. Мішок із монетами - заховали на дні Ворскли. А щоби приз не знайшли передчасно, його обіцяють - добре охороняти.

  У полтавців важливе завдання - перетворити купку папірців на гору монет. Рішення знаходять просте - міняють десять тисяч гривень на одногривневі монети. Запевняють - у країні дефіцит дзвінких грошей, тож довелося добряче побігати, доки знайшли стільки кругляків. Скарб зважують, на табло - сімдесят кілограмів. Організатори одразу обіцяють - заховають монети неглибоко. Мовляв, щоб переможцям витягти було до снаги.

  Доки гроші везли до Полтави мішок трохи пошарпався. Коли показували його журналістам, він почав рватися. Скарб ледь не розгубили у центрі міста.

  Гроші успішно позбирали. Далі везуть ховати. Щоби журналісти не упізнали місця, вживають заходів безпеки. Очевидцям зав`язують очі та зашторюють вікна в автобусі.

  Антон Федько вніс найбільшу суму – 7 тисяч гривень. До того ж, він один із трьох осіб, які точно знають, де захований скарб. Каже, із такою інформацією жити не страшно.

  Стерегти скарб довірили монахам. Щоправда, останні заради конспірації не показували своїх обличь та не назвали навіть орден, якому служать.

  Щоби втопити 70 кілограмів грошей, організаторам довелося навіть скупатися у річці. За секунду від тисяч гривень на поверхні води лишилися тільки бульбашки.

  Олена Угрин, Олена Орлова, Павло Бабінчук, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.57Мб)

  Попередній матеріал
  Інженерний підрозділ ЗСУ побудував на Київщині міст для селян (репортаж)
  Наступний матеріал
  Програмі допомоги дітям, що мають вади зі слухом бракує коштів (репортаж)
  Теги:
  Loading...