Фото з місця подій nadwislanski.strazgraniczna

У Польщі затримали групу, яка нелегально перевозила в країну сотні українців

Правоохоронці затримали 10 членів угрупування і 12 іноземців, переважно громадян України та Грузії, які нелегально перетнули польський кордон

У Польщі прикордонники викрили групу, яка організовувала шахрайські схеми перевезення іноземців. Про це повідомляє "Радіо Польща", з посиланням на польських прикордонників.

Як зазначається, правоохоронці затримали 10 членів угрупування і 12 іноземців, переважно громадян України та Грузії, які нелегально перетнули польський кордон.

"Група діяла на території всієї країни і могла підробити навіть кілька тисяч документів, а це означає, що кордон могли нелегально перетнути кілька сотень іноземців. Про це свідчать знайдені печатки фірм і організацій з усієї Польщі, а також кілька тисяч документів і накопичувачів даних, які підтверджують функціонування злочинної схеми", - повідомили у прикордонній службі Польщі.

За інформацією прикордонників, за допомогою електронної програми організатори відправляли запит на реєстрацію заяви про намір доручити виконання роботи іноземцеві. В основному забирати заяву приходили підставні особи, які фіктивно представляють фірми, що шукали іноземців на роботу.

Отримані документи поверталися організаторам схеми, які подавали їх у консульства Польщі. На підставі цих дозволів іноземці отримували візи, які дозволяють жити в Польщі.

Організатору злочинної схеми загрожує до 10 років позбавлення волі, його співучасникам – 5 років. Затримані іноземці, які скористалися "послугами", будуть змушені найближчим часом покинути територію Польщі.

Фото з місця подійnadwislanski.strazgraniczna

Попередній матеріал
Керрі: Американські військові мали повне право збити російські Су-24 над Балтикою
Наступний матеріал
Розмова Порошенка з Меркель і Олландом: поліцейська місія на Донбасі та санкції проти Росії
Теги:
Loading...

Польща і НАТО домовились, де розмістити війська для стримування агресора

Польща має намір залучити НАТО до передачі Росією останків літака "Смоленської трагедії"

Через теракти у Брюсселі Польща відкликала обіцянку приймати біженців

Польща у квітні передасть до Гааги доповідь про злочини Росії на Сході України

Польща відновлює розслідування Смоленської катастрофи

Польща і США розпочали спільні військові навчання