Боєць АТО, осінь, позиція біля ДАП
Боєць АТО, осінь, позиція біля ДАП 5 канал

"У них загострення осіннє, обстріли безглузді": репортаж з позицій біля ДАП

Снайпери полюють на українських армійців у цій місцевості постійно

Ані на день не припиняються збройні провокації бойовиків з Донецького аеропорту. Нині вони там здебільшого використовують гранатомети та стрілецьку зброю. З позицій захисників мирної України, що за кількасот метрів від окупованого Донецька, – репортаж Євгенії Подобної.  

До позицій бойовиків – трохи менше 300 метрів. ДАП видно неозброєним оком. Час від часу терористи нагадують про близьке сусідство стрілецькою зброєю та різними типами гранатометів.

"Одиночні, хаотичні, а бувають й нехаотичні – здебільшого вночі. А вдень – тиша, як на курорті", – розповідає про свою зону відповідальності військовий із позивним "Красавчік".

"У них загострення, як у шизофреників. Осінь прийшла, ось і починають проводити більш інтенсивні хаотичні безглузді обстріли, тільки аби показати, що вони там є", – каже військовий Віталій.

Важкого озброєння в останні дні бойовики на цій ділянці не використовували, а от снайпери полюють на українських армійців постійно. Ситуація, розповідають бійці, залежить і від погоди. В туман до позицій постійно намагаються підібратися диверсанти.

Що відбувається на позиції – дивіться детальніше у сюжеті:

  

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Скирти заліза та порожнеча": як нині виглядають "Бутівка" та промзона Авдіївки

/
/
/
Промзона Авдіївки
/
Промзона Авдіївки
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чому система ProZorro так і не зуміла подолати корупцію у ключових державних царинах – ексклюзивне інтерв’ю із Максимом Нефьодовим
Наступний матеріал
"На злодієві шапка горить": Експерт коментує початок опалювального сезону
Loading...