Кілер екс-депутата Держдуми Вороненкова
Кілер екс-депутата Держдуми Вороненкова 112.ua

У НГУ пояснили, чому кілер Вороненкова був вигнаний з лав Нацгвардії

Паршов не виконав умов контракту

Солдат Павло Паршов був звільнений із лав НГУ у 2016 році за невиконання умов контракту. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії

Прес-секретар командувача НГУ Вадим Голуб також підтвердив, що у громадянина Павла Паршова, який причетний до вбивства екс-депутата Державної думи Російської Федерації Дениса Вороненкова, було знайдено посвідчення учасника бойових дій, видане 2016 року Національною гвардією України.

У НГУ також розповіли деякі факти з біографії Паршова. "Громадянин Паршов Павло Олександрович народився 28 липня 1988 року в місті Севастополі, останнім часом проживав у Дніпропетровську. До лав НГУ (у батальйон "Донбас") був призваний 25 серпня 2015 року. На той момент командиром батальйону "Донбас" був підполковник Анатолій Віногродський. Щодо інформації відносно знаходження його в розшуку проводиться службова перевірка", – наголосили в НГУ.

Додамо, що колишній командир батальйону "Донбас" Нацгвардії Анатолій Віногродський, за командування якого служив кілер Дениса Вороненкова, характеризує цього бійця як "ніякий" та "задрот". Про таке повідомляє ТСН.

За свою службу Паршов нічим не вирізнився та не запам'ятався, окрім своєї втечі. Комбат розповів, що Павло Паршов був мобілізований у 2015 році і служив в учбовій роті батальйону, розташованій у Мелекіному під Маріуполем. "Коли він прийшов, батальйон вже не брав участі у бойових діях, тільки стояв на блокпостах. Але його рота була навчальною, вони не брали участь у таких діях", – розповів Виногродський.

Колишній комбат розповів, що Паршов втік зі служби і був оголошений у розшук. У 2016 році його звільнили через самовільне залишення частини. У тому, що людина, яка давно перебувала у розшуку, потрапила у батальйон, комбат звинувачує кадровиків Нацгвардії, оскільки всіх новобранців отримували лише через гвардійське командування і не мали змоги їх обирати. "Люди, які були потрібні батальйону, їх не оформлювали по 8 місяців. А всіляку "шваль" оформлювали за день-два", – нарікає колишній командир "Донбасу". У справі вбивства екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, на думку Виногродського, забагато показного та нез'ясованого. "Дуже багато запитань щодо цього товариша. Починаючи з того, як його вбили, закінчуючи тим, що в нього були всі документи із собою. Вихід на таку операцію у червоних кросівках – теж незрозуміло. Ані машин, ані якихось шляхів відходу", – прокоментував він.

Як повідомляв 5.UA, вчора, 23 березня 2017 року, екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов назвав прізвище генерала ФСБ, який стоїть за вбивством Вороненкова. 

Попередній матеріал
Вбивство Вороненкова – меседж РФ російським опозиціонерам: у нас "довгі руки"
Наступний матеріал
Експерт: Близько 80% боєприпасів в Україні необхідно утилізувати
Loading...

Кілер Вороненкова помер у лікарні – ГПУ

Тандіт: Вибухи на арсеналі в Балаклії та вбивство Вороненкова взаємопов'язані, адже "підпадають під план" РФ

Оприлюднено ім'я вбивці екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова

Стало відомо, хто вестиме слідство у справі вбивства Вороненкова

Понад півтисячі поліцейських та нацгвардійців патрулюють Балаклію – відео

Україна мала "атомну зброю" щодо Кремля: Пономарьов пояснив, чому відбулося вбивство Вороненкова