5 канал

Україна мала "атомну зброю" щодо Кремля: Пономарьов пояснив, чому відбулося вбивство Вороненкова

Вороненков був системним російським опозиціонером

Колишній депутат Держдуми РФ Денис Вороненков був системним російським опозиціонером. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив його колега Ілля Пономарьов.

"Денис Вороненков у Росії відомий як людина, яка розкрила один із найбільш резонансних економічних злочинів останнього десятиліття, так звану "справу трьох китів". Це справа про контрабанду, яку кришувала служба економічної безпеки ФСБ РФ, і внаслідок розкриття цієї справи було звільнено 29 генералів ФСБ ... він (Вороненков – 5.UA) пережив уже замах в Росії років 10 тому ... сам Денис був завжди таким системним опозиціонером. Він вважав, що є у нього справа, якою він займається, але при цьому він загалом виконує команди керівництва, які поступають (оскільки був обраний до Держдуми РФ – 5.UA)", – розповів Пономарьов.

З його слів, після того, як Вороненкова вижили з Держдуми, він пішов з цінною інформацією про корупцію у силовому блоці Кремля.

"Хлопці, які його переслідували, вони сказали, так він же поїхав з інформацією, і виходить, що Україна отримала в свої руки "атомну зброю" – зброю по фінансовим злочинам вищого російського керівництва, саме силового крила", – наголосив російський політик.

Нагадаємо, 23 березня на очах у знімальної групи "5 каналу" невідомий розстріляв перехожих у центрі Києва. Як з'ясувалося, убитим виявився колишній депутат Державної думи Російської Федерації Денис Вороненков.

Попередній матеріал
Міноборони: Інтенсивність вибухів на складах боєприпасів біля Балаклії зменшилася – відео
Наступний матеріал
Нажахані люди та автівка з холодною зброєю: у Бельгії чоловік на шаленій швидкості в'їхав у натовп
Loading...

Кілер на межі смерті, 20 гільз на місці подій: Луценко розповів нові подробиці стрілянини в центрі Києва

Шкіряк про вбивство Вороненкова: Це здійснено за прямою вказівкою Путіна

Експерт про вбивство Вороненкова та вибух на складах з боєприпасами: "Це планомірний наступ на Україну"

Геращенко: Встановлено особу кілера, що застрелив Вороненкова

Кілер Вороненкова помер у лікарні – ГПУ

Порошенко: Убивство Вороненкова і диверсія на арсеналах у Балаклії в один день – невипадкові