Вікіпедія

У МЗС та АП прокоментували ексгумацію тіла відомого українського письменника в Чехії

  Наразі відповідне питання взяте під особливий контроль у МЗС України

  Президент доручив МЗС терміново втрутитися в ситуацію щодо ексгумації тіла відомого українського письменника Олександра Олеся у Чехії, а також зв'язатися з його родичами в Канаді для з'ясування можливості перепоховання його в Україні. Про це повідомив прес-секретар Президента Святослав Цеголко на сторінці у Facebook.

  Крім того, як інформує прес-служба Міністерства закордонних справ, наразі відомство через Посольство України у Празі вживає заходів з метою збереження та подальшого перепоховання останків Олександра Олеся та його дружини, які були ексгумовані.

  За інформацією МЗС України, на місці, де була могила Олександра Олеся, був захоронений Володимир Михайлишин, виходець з України, який донедавна доглядав поховання Олександра Олеся та сплачував необхідну ренту.

  "За втручання Посольства України останки Олександра Олеся та дружини були переміщені до депозитарію кладовища до моменту рішення родичів Олександра Олеся, які проживають у Канаді, щодо місця остаточного захоронення останків", – зазначили у МЗС.

  "Після відповідного рішення Посольство України у Празі вживатиме всіх заходів для належного перепоховання останків Олександра Олеся та його дружини", – додають дипломати. 

  Додамо також, що МЗС України тримає питання перепоховання Олександра Олеся на особливому контролі.

  Як повідомлялося, 3 грудня в Чехії примусово ексгумували рештки відомого українського письменника Олександра Олеся. Причиною цього є те, що за місце на кладовищі припинили сплачувати обов'язковий внесок.

  Попередній матеріал
  Руйнівне торнадо у США: в штаті Алабама зафіксували перші жертви негоди
  Наступний матеріал
  Апеляційний суд визначив долю справи щодо 11 екс-депутатів ВР Криму, підозрюваних у держзраді
  Теги:
  Loading...
  У Чехії примусово ексгумували рештки відомого українського письменника – ЗМІ

  У Чехії примусово ексгумували рештки відомого українського письменника – ЗМІ

  Смоленська трагедія: У Польщі провели ексгумацію тіл президентського подружжя Качинських

  Смоленська трагедія: У Польщі провели ексгумацію тіл президентського подружжя Качинських