5 канал

У МЗС розповіли про жорсткіші варіанти правил в'їзду росіян в Україну

  Можливе запровадження й "абсолютної заборони" у разі необхідності з точки зору національної безпеки

  Директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макеєв розповів про варіанти посилення правил в'їзду для росіян до України. В'їзд за біометричними паспортами також обговорюють. Про це він сказав під час прес-конференції в Києві, повідомляє УНІАН.

  Говорячи про питання запровадження візового режиму з Росією, Макеєв підкреслив, що мета – "запобігти тому, щоб російські спецслужби вчиняли тут свої злочини, і збільшити контроль за тим, що Росія і її спецслужби можуть робити на нашій території".

  "І тут важливий елемент – обмеження візові, обмеження в'їзду на територію України громадянам Росії, – це лише один з елементів і один з інструментів, які є у держави Україна", – сказав він.

  Він нагадав, що свого часу Україна ввела в'їзд для росіян на свою територію за закордонним паспортом. "Наступний елемент, який може бути обраний Україною, – це дозвіл на в'їзд для громадян Росії за біометричними паспортами. І далі по наростаючій ідуть можливості як обмеження на в'їзд для певних категорій громадян Російської Федерації, – це будуть визначати у взаємодії зі спецслужбами. Або запровадження реального візового режиму, що переносить форпост у цій роботі на консульські установи в Російській Федерації", – сказав Макеєв.

  Водночас, за його словами, можливе запровадження й "абсолютної заборони" у разі, якщо це буде необхідно з точки зору національної безпеки. 

  Попередній матеріал
  Окупанти проводять обшуки у дитячому центрі в анексованому Криму - адвокат
  Наступний матеріал
  У Польщі військові навчання РФ вважають загрозою східному флангу НАТО
  Loading...

  "Три проблемні питання": У МЗС уточнили позицію щодо візового режиму з РФ

  У громадян РФ під час перетину кордону з Україною відбиратимуть біометричні дані – Турчинов

  У Москві зіткнулись пасажирський потяг та електричка – ФОТО

  Українські прикордонники готові до біометричного контролю з РФ

  Блискавка влучила у два пасажирські літаки, які прямували до Москви

  Маріуполь розірвав відносини з російськими містами-побратимами