5.ua

У МВС розглядають три версії викрадення Булатова

   Серед імовірних причин - комерційна діяльність Булатова, хуліганство і провокування масових заворушень. Напередодні активіст вилетів з України, але в його справі триває досудове слідство. Наразі, кажуть силовики, аналізуються протоколи допитів. Нагадаємо, 22 січня дружина Дмитра Булатова повідомила про його зникнення. За 8 днів його знайшли. Булатов розповів, що його піддавали тортурам люди, що мали російський акцент. Його розпитували про фінансування протестів в Україні.

  Олег Татров, МВС: «З третього разу нам вдалося провести допит, але уточнююча інформація нам знову надана не була, потерпілий заявляє, що його ймовірно викрадали на автобусі синього кольору місце викрадення він не пам’ятає – це наводить на думку, що він не бажає співпрацювати зі слідством, навіть прикмет злочинців причетних до цього правопорушення він не надає, але слідство проводиться далі»

  Дмитро Булатов: «Мне сейчас сложно делать выводы, но я не понимаю почему, они меня не убили . Меня даже выбросили таким образом чтобы я мог дойти до людей».

   

  Попередній матеріал
  Парубій: Ніхто тут на Майдані ніяких грошей не отримує
  Наступний матеріал
  Активісти «Свободи» закидають Деснянській РДА придушення хабарами дрібних підприємців [відео]
  Теги:
  Loading...