5.ua

Активісти «Свободи» закидають Деснянській РДА придушення хабарами дрібних підприємців [відео]

   

  Опівдні - до приміщення Деснянської у Києві районної адміністрації не зайти. Центральний вхід - заблокували кілька сотень мітингувальників під прапорами «Свободи» та «УДАРу». Кажуть: прийшли на заклики дрібних підприємців, яких чиновники обклали непосильними хабарами.

  Андрій Іллєнко, народний депутат, фракція ВО «Свобода»: «Ці люди, хочуть, щоби вони могли зайти в середину, могли висловити всі свої проблеми, які в них є, щоб ці проблеми були вирішені, а ті чиновники, які довели до цієї ситуації, були звільнені».

  Підприємці району звернулися до опозиції, як до останньої інстанції. Бо ані суди, ані міліція від хабарників уже не рятують. Люди змушені закривати бізнес.

  Олена, підприємець: «Щоб відкрить щось, надо платить, щоб купить, надо платить! А кому платить? Їм, бандюгам оцим!»

  Валентина Миколаївна, підприємець: «Платити налоги в налогову, на развітіє нашого району. Людям на зарплату, на все. Ми сидимо, ми не знаємо, що завтра буде. Щоб чесно прийти, написати заяву, що, ось, я вам буду платить. Ми ради цьому, але нам не дають!»

  Зсередини - приміщення заблоковане бійцями внутрішніх військ. На підмогу прибувають 10 автобусів із «беркутівцями».

  Міліціонер: «Начальство дало команду: через центральный вход, будь ласка. Цей вход закрытый. Взагали заблоковани».

  Зрештою частину протестувальників таки пропустили всередину. З головою райдержадміністрації - спілкуються на підвищених тонах.

  Станіслав Прокопенко, голова Деснянської райдержадміністрації: «Пойдемте, сядем в кабинет и все обговорим. Мы уже вашему первому заступнику все написали».

  Конструктивного діалогу не вийшло. На виході «свободівці» проголосили про створення Деснянської народної ради під власним керівництвом, на тому розійшлися.

  Дмитро Мороз, Валерій Савицький, «5 канал».

  Попередній матеріал
  У МВС розглядають три версії викрадення Булатова
  Наступний матеріал
  ГПУ досі не знайшла жодного винного у побитті журналістів 30-го листопада
  Теги:
  Loading...