Фото із відкритих джерел

У МОЗ оприлюднили статистику дитячих смертей після щеплень у 2017 році

  В Україні було зафіксовано 17 смертей дітей після імунізації

  У 2017 році в Україні після щеплень померли 17 дітей. Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" розповів гендиректор "Центру громадського здоров'я МОЗ України" Володимир Курпіта.

  "Минулого року в Україні було зафіксовано 17 смертей дітей після імунізації. Але ніхто не чув про якісь негативні інформаційні сплески в ЗМІ", – зазначив Курпіта.

  На його думку, ці факти не викликали резонанс у ЗМІ через те, що український ринок вакцин залишається місцем для торговельних війн між різними компаніями.

  "З урахуванням того, що кілька років тому на ринок вийшли індійські вакцини, інформаційні вкидання можуть бути ознакою війни за ринок. Другий момент може бути пов'язаний з політикою, оскільки ми живемо в країні популізму. Це можуть бути якісь політичні "розбірки", – наголосив Курпіта.

  При цьому згодом у МОЗ дали роз'яснення щодо дитячих смертей після щеплень у 2017 році.

  Як повідомляв 5.UA, головний дитячий імунолог Києва розповів, як не захворіти кором та як його лікувати.

  Довідка

  Державна установа "Центр громадського здоров’я МОЗ України" (дані – ЦГЗ) – заклад охорони здоров'я, що забезпечує функції збереження і укріплення здоров'я населення, проведення соціально-гігієнічного моніторингу захворювань, епідеміологічного нагляду та біологічної безпеки, здійснення групової та популяційної профілактики захворюваності, боротьби з епідеміями та стратегічного управління з питань громадського здоров'я. Утворений на виконання розпорядження КМУ Наказом МОЗ України № 604 від 18.09.2015 року.

  Головним завданнями ЦГЗ є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. ЦГЗ бере участь в розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

  Попередній матеріал
  У Польщі загинув молодий український спортсмен
  Наступний матеріал
  СБУ викрила в Одесі антиукраїнського агітатора

  МОЗ після перевірки вимагає скасувати заборону на дві вакцини

  "Цифри на диво високі": в ЮНІСЕФ розповіли, скільки фальшивих довідок про вакцинацію нарахували в Україні

  "Не губіть голови": у МОЗ нагадали про небезпеку смартфонів

  "Не пов'язуйте в одну картину": в МВС прокоментували масове отруєння дітей в школах України