Діти
Діти 4liberty.eu

У МОН розповіли, як відбуватиметься навчальний процес в умовах пандемії

  Читайте по-русски
  Шкарлет дав рекомендацію проводити уроки на свіжому повітрі
  В умовах адаптивного карантину всім школам у новому навчальному році рекомендовано проводити уроки на свіжому повітрі. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов'язків міністра освіти України Сергій Шкарлет на пресбрифінгу, передає "Укрінформ".
   
  Посадовець наголосив на тому, що 1 вересня традиційної лінійки у школах не буде через велике скупчення людей. Вчителі проведуть для школярів урок про життя та навчання за умов пандемії.

  Як зазначає Шкарлет, кожна школа мала отримати ілюстровані інформаційні матеріали з правилами забезпечення епідемічної безпеки: правила носіння масок, соціальне дистанціювання, правила гігієни, вимірювання температури персоналу.

  Глава МОН зазначив і про особливі правила для транспорту, що возитиме дітей та вчителів до шкіл. Серед основних: режим масок, температурний контроль у водіїв, дезінфекція двічі на день та кількість пасажирів, відповідно до кількості місць у салоні для сидіння.

  Міністр охорони здоров'я Максим Степанов додатково розповів в ефірі програми "Свобода слова" про рекомендації МОЗ для шкіл у випадку інфікування учня або вчителя. 

  "Після того, коли підтверджений випадок із учнем, треба взяти цю дитину, одягнути на неї маску, перевести її в інше приміщення, де вона буде знаходитися. У класі потрібно провітрити приміщення, зробити дезінфекцію всіх поверхонь, яких торкалася дитина, повідомити батькам. Залежно від стану цієї дитини вона відправляється додому разом із батьками на самоізоляцію, доноситься до відома сімейного лікаря, сімейний лікар викликає мобільну бригаду, яка робить відповідний тест дитині, щоб підтвердити або спростувати коронавірусну хворобу. Якщо підтверджено відповідно коронавірусну хворобу, то лікар-епідеміолог визначає залежно від контактів цю дитину, хто вирушає на самоізоляцію. Усе це досить чітко визначено в алгоритмах", – зазначив він.

  Степанов заявив, що в разі захворювання школяра лікар не відправлятиме на самоізоляцію всю школу і дітей, якщо ті не були в контакті із хворою дитиною.

  "Так само відбувається, якщо, наприклад, захворів той чи інший учитель: рішення про самоізоляції будуть прийматися в залежності від його контактів. Це не означає, що вся школа йде на самоізоляцію", – сказав він.

  Нагадаємо, школи, що знаходяться у "червоній" зоні, будуть зачинені після 1 вересня.

   

  Попередній матеріал
  Меценат спорту №1 Parimatch продовжив співпрацю з п'ятьма клубами УПЛ
  Наступний матеріал
  Ryanair скасував більшість рейсів з України у другій половині вересня
  Loading...

  Школи, що знаходяться у "червоній" зоні, будуть зачинені після 1 вересня – Степанов

  Усі, хто потребує госпіталізації через COVID-19, повинні тестуватися методом ІФА, а не ПРЛ – Степанов

  За минулу добу коронавірус виявили у 95 медиків і 118 дітей – Степанов

  За серпень кількість госпіталізованих із COVID-19 зросла майже вдвічі – Степанов

  Степанов пояснив, як працюватимуть їдальні та як діятимуть у школах у разі виявлення хворого на COVID-19

  Школи, розташовані в "червоній" зоні, не відкриють для учнів з 1 вересня – Степанов