5.ua

У Міноборони витратили лише 16% грошей, які для армії зібрали люди

  На рахунках Казначейської служби залишається 112 млн грн із коштів, які українці пожертвували на допомогу армії. Фактично використано лише 22 млн грн (або 16,4%) від суми зібраних громадянами коштів.


  Про це 3 липня повідомив в. о. міністра оборони Михайло Коваль на брифінгу в Кабміні.

  За його словами, загалом у рамках акції "Підтримай Українську армію" на рахунки Міноборони надійшло понад 134 млн грн благодійної допомоги. З них 125,9 млн грн (94%) спрямовано на матеріально-технічне забезпечення Збройних сил і 8,1 млн грн (6%) — медичне.

  Водночас фактично з отриманої суми використано 22 млн грн (16,4%). Ще 112 млн грн або 83,6% благодійної допомоги залишаються на рахунках Казначейської служби. З них 97 млн грн планують витратити на закупку обмундирування, шоломів, спальних мішків та білизни, 12,3 млн грн - на маскувальні сітки, засоби зв'язку, топографічні карти і бар'єри безпеки, 2,7 млн грн - на медикаменти.

  "Крім того, військові частини отримали благодійну допомогу у вигляді матеріальних засобів на загальну суму 55,4 млн грн. В тому числі 1905 бронежилетів, 2 мікроавтобуси та один автомобіль, 100 тис. комплектів сухпайків, 1189 засобів зв'язку, 1168 акумуляторних батарей, 466 автомобільних шин, 70 тонн пально-мастильних матеріалів", — розповів в.о. міністра оборони.

  Нагадаємо, минулої ночі в зоні дій АТО було винищено автоколону з п’яти вантажівок, які транспортували групу бойовиків.

  Раніше повідомлялось, що Рада змінила закон про ввезення в Україну бронежилетів та ліків для бійців АТО.
  Попередній матеріал
  20 європейських компаній зацікавилися реверсом газу до України через Словаччину
  Наступний матеріал
  У штабі АТО розкрили обставини загибелі десантника та доповіли про успіхи
  Loading...