Фото zn.ua

20 європейських компаній зацікавилися реверсом газу до України через Словаччину

  Близько 20 європейських компаній, у тому числі включаючи найбільшігазові трейдериЄвросоюзу, зацікавилися реверсними поставками газу до України через Словаччину.

  Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу України".

  Як зазначається, оператор ГТС Словаччини Eustream повідомив про завершення процедури прийому заявок на використання трубопроводу Вояни - Ужгород для реверсних поставок газу до України.

  "Переконливі результати Open Season підтверджують, що поставки газу з ЄС в Україну – це комерційно привабливий і юридично бездоганний бізнес. Потужний український ринок дуже цікавий європейцям. Немає сумнівів у тому, що словацькі газотранспортні потужності в напрямку України будуть користуватися попитом не тільки по лінії Вояни-Ужгород, а й по одному з чотирьох недозавантажених магістральних газопроводів в пункті Велке Капушани", - зазначив Андрій Коболєв, Голова правління НАК "Нафтогаз України".

  Нагадаємо, угода про об'єднання газотранспортних систем Словаччини та України по лінії Вояни - Ужгород була підписана у Братиславі 28 квітня.

  По цій лінії Україна розраховує отримувати газ починаючи з 1 вересня.

  Як повыдомлялося, у червні Україна отримала близько 315 мільйонів кубометрів газу по реверсу з Європи через Угорщину та Польщу.

  Попередній матеріал
  Завтра відбудуться установчі збори Громадської ради при Міносвіти
  Наступний матеріал
  У Міноборони витратили лише 16% грошей, які для армії зібрали люди
  Теги:
  Loading...