У Міноборони показали, як українські сапери допомагають НАТО розміновувати Афганістан

В Афганістані українські експерти спеціалізуються на знешкодженні саморобних вибухових пристроїв

Сьогодні, 26 липня, видання Міністерства оборони України "Народна армія" опублікувало фото та відео роботи українських саперів у афганській провінції Герат. Там, у зоні відповідальності західного командування (TAAC-West) операції сил НАТО "Рішуча підтримка" українські експерти допомагають знешкоджувати саморобні вибухові пристрої на автошляхах поруч з основним табором італійських військ у Гераті – Camp Arena.

"Україна, яка багато років підтримує зусилля НАТО, є єдиною державою-партнером, що робить свій внесок на тому чи іншому етапі до всіх поточних операцій та місій, які проводяться під егідою НАТО. Консультації та співробітництво між НАТО та Україною охоплюють багато інших галузей, таких як реформування оборонного та безпекового сектору, військове співробітництво та публічна дипломатія", – зазначається в повідомленні.

/
/
/
/
/
/
/

На оприлюднених кадрах бійці використовують спеціалізованого робота та іншу техніку для виявлення і знешкодження вибухових пасток. "Ми, по-перше, здобуваємо досвід, а по-друге, намагаємось покращити імідж України у сфері НАТО і міжнародної підтримки. І це дуже важливо, щоб це побачив світ – що ми не тільки маємо у себе проблеми, але й можемо допомагати іншим країнам", – пояснив своє завдання один із воїнів.

Нагадаємо, цього місяця президент США Барак Обама заявив, що американські війська залишатимуться в Афганістані до 2017 року, і обґрунтував це складною безпековою ситуацією та загрозою від "Талібану".

Попередній матеріал
У Кривому Розі провели в останню путь бійця 54-го розвідувального батальйону
Наступний матеріал
Російські окупанти засудили ще одного кримчанина за звинуваченням у "тероризмі" – ЗМІ

На саміті НАТО домовилися про надання військової допомоги Афганістану

Обама змінив дату виведення військ з Афганістану

Прем'єр Афганістану підтвердив ліквідацію лідера терористичного руху "Талібан"

Внаслідок авіакатастрофи в Афганістані загинуло двоє українців