українська нашивка військові np.pl.ua

У Міноборони пояснили, як змінено нарахування зарплат військовим

Прийняття постанови "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" дозволить з 1 січня 2018 року встановити залежність розмірів посадового окладу та окладу за військовим званням від прожиткового мінімуму

"Тобто при збільшенні в державі соціальних стандартів, прожиткового мінімуму, автоматично буде збільшуватися розмір посадового окладу та окладу за військовим званням військовослужбовців", - заявив під час брифінгу заступник директора Департаменту фінансів Міноборони Сергій Галімський.

Він зазначив, що розміри основних видів грошового забезпечення (посадовий оклад та оклад за військовим званням) значно збільшаться порівняно з існуючими.

"Збільшення посадових окладів – у середньому у 4,5 рази. Наприклад, посадовий оклад стрільця був 530 грн – став 2700 грн. Командира танку був 720 грн – став 3170 грн. Командира бригади був 1200 грн – став 7000 грн", – зазначив офіцер.

Зміни торкнулися і окладів за військовим званням. Так, наприклад, розмір окладу за військове звання "солдат" збільшився з 30 до 560 грн, "майор" — зі 125 до 1420 грн.

Окрім цього, прийняття постанови дозволить з 1 січня наступного року зменшити частку додаткових видів у структурі грошового забезпечення. Так, постановою скасовано 20 додаткових надбавок та винагород з 36, які існують зараз.

"Це дасть змогу кожному військовослужбовцю розуміти, які види грошового забезпечення він отримує та за що. А розмір додаткових видів складатиме всього 40%, у той час як сьогодні він складає аж 85%", – зазначив Галімський.

Попередній матеріал
"Російські ЗМІ використають акцію в інформаційній війні" – член комітету нацбезпеки Литви прокоментував "прорив Саакашвілі"
Наступний матеріал
"Укрзалізниця" відшкодувала пасажирам 50 тис.грн за затримку потяга "Перемишль-Київ"
Loading...

Президент відвідав відкрите тренування "нескорених": що відмітив Порошенко та учасники "Invictus Games"

У НБУ пояснили, чи вплине підвищення "мінімалки" на зростання цін

Брифінг щодо нового нарахування грошового забезпечення військових - відео

Серед ланів з гелікоптерами: видовищний вишкіл від десантури ЗСУ – ФОТО

На Кіровоградщині загинули два десантника з 25-ї ОПДБр

Партнерство, впевненість, безпека: на Яворівському полігоні стартували навчання Rapid Trident-2017