Rapid Trident-2017
Rapid Trident-2017 5 канал

Партнерство, впевненість, безпека: на Яворівському полігоні стартували навчання Rapid Trident-2017

На міжнародні навчання – навіть попри заборону свого президента – приїхали і молдовські вояки

Багатонаціональні військові навчання Rapid Trident-2017 стартували на Львівщині. 2,5 тисячі військовослужбовців з 14 країн світу приїхали на Яворівський полігон для проведення навчань за стандартами НАТО. На церемонії відкриття була і кореспондент "5 канал" Марта Шикула.

Перші тренування розпочинаються вже у понеділок, 11 вересня, і триватимуть впродовж двох тижнів. Відпрацьовуватимуть тактику ведення сучасного бою та систему управління бойовими підрозділами. За словами військового керівництва США, за роки війни українська армія професійно зросла, а навчання лише відшліфують навички воїнів.

"Тут учасники із 14 різних країн зі всього світу. Це неабияк демонструє глибину нашої підтримки України… Ці навчання не тільки допомагають Збройним силам України ставати сильнішими. Вони також покращують сумісність між нашими військами? а також покращують безпеку України. Але хочу наголосити, це не односторонній розвиток – ми навчаємося також і в українських військових", – зазначила посол США в Україні Марі Йованович.

На міжнародні навчання – навіть попри заборону свого президента – приїхали і молдовські вояки. Тепер їм загрожує щонайменше пониження у званнях. "Ми приймаємо участь в цих навчаннях з 1996-го... З метою підвищення взаємодії між нашими країнами, підвищення обороноздатності країни. Також підготовка особового складу, молдовського військового складу, для миротворчих операцій подальших", – розповів керівник молдовського контингенту на змаганнях.

Дивіться також фотогалерею про інші міжнародні навчання:

Із парашутом в горах Грузії: українські морпіхи беруть участь у Agile Spirit-2017 – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Нарада з питань розвитку сільської медицини за участі Президента - відео
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Loading...