Біометричний паспорт
Біометричний паспорт Фото з соцмереж

У міграційній службі пояснили затримку у видачі закордонних паспортів

  У ДМС українцям радять не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта

  Державна міграційна служба попереджає українців про затримки із видачею закордонних паспортів. Це пов'язано із повторним опрацюванням персональних даних заявників, повідомляє прес-служба відомства.

  "Розпочато планову заміну сертифікатів на поліграфкомбінаті "Україна", яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою. Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача здійснюватиметься у тому ж порядку, у якому ці дані відвантажувалися раніше", – йдеться в повідомленні.

  А от після повторного направлення в онлайн-сервісі "Перевірка оформлення паспорта" зміниться дата відправлення даних на персоналізацію, утім, це жодним чином не вплине ані на черговість, ані на строк персоналізації, запевняють у міграційній службі.

  Також там додають, що у січні 2018 року на поліграфкомбінаті "Україна" планують запустити додаткову лінію персоналізації паспортів.

  Це дозволить "протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адміністративного збору".

  Нині ж затримка у видачі паспортів триває, тому ДМС вкотре звертається до українців із попередженням та порадою: жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта.

  Нагадаємо, раніше у ДП "Документ" спрогнозували, що проблема з видачею громадянам України документів для виїзду за кордон може повністю вирішитися навесні 2018 року.

  Попередній матеріал
  Глава МЗС Німеччини висловився за "поетапне скасування санкцій проти РФ"
  Наступний матеріал
  У центрі Києва запрацював безкоштовний Wi-Fi – де його шукати, де його знайти
  Loading...